سرمقاله

ناکارآمدی ابتکار‌های آمریکا در جنگ غزه / جلال خوش‌چهره

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • ایرانسل حامی دومین رویداد جامع معدن و صنایع معدنی
 • آمادگی ایرانسل برای همکاری با استارتاپ‌ها در حوزه هوش مصنوعی
 • برگزاری رویداد ایران‌هلث با حمایت همراه اول نمایشگاه بین‌المللی ایران هلث با حمایت همراه اول به عنوان نخستین اپراتور سلامت کشور، برگزار می‌شود.
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 19173  |  صفحه ۵ | جهان ورزش  |  تاریخ: 30 آبان 1402
  اتفاق مثبت برای فوتبال
  تلاش کادر فنی برای القای اتحاد در تیم ملی
  بخش مهمی از صحبت های کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران به ایجاد اتحاد تیمی بین بازیکنان اختصاص دارد که می تواند برای روزهای آینده نقش تاثیرگذاری در موفقیت این تیم داشته باشد.
  به گزارش مهر، تیم ملی فوتبال ایران تمرینات خود را برای بازی با ازبکستان در مقدماتی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۶ پیگیری می‌کند.
  ملی‌پوشان فوتبال ایران در حالی سه شنبه هفته جاری میهمان ازبک ها در تاشکند خواهند بود که نه تنها دنبال دومین پیروزی خود در این دور هستند بلکه انگیزه‌های کادر فنی خود را برای ثبت دهمین پیروزی متوالی یدک می کشند.
  امیر قلعه نویی از زمان روی کار آمدن توانسته است یک تساوی و ۹ پیروزی کسب کند تا بارها درباره این موضوع مقابل چشم خبرنگاران صحبت کند. البته قلعه نویی به همان اندازه که به رکورد جدیدش به عنوان سرمربی افتخار می‌کند نسبت به ایجاد اتحاد و همدلی در بین ملی‌پوشان نیز صحبت می‌کند.
  او در نشست خبری پیش از بازی با هنگ کنگ چین در خصوص این موضوع عنوان کرد: «مهمترین کاری که داشتیم برای تیم بوده تا مجموعه را یکدل کنیم. مجموعه یکدل موفق می‌شود. یکی از ایرادهای تیم ملی این بود آنطور که باید و شاید یکدل نبود. یکسری نگرش‌های جدید داشتیم. نسل خوبی در تیم ملی داریم. یک جلسه خودمانی با بازیکنان داشتیم که یکایک بازیکنان تقریبا هم‌قسم شدند که اگر بودم یا نبودم به دو مرحله جام جهانی صعود کنند. خدا را شکر تیم یکدلی داریم.»
  اصراری که بی ربط با درگیری‌های یکی دو سال اخیر بین بازیکنان باتجربه در تعیین سرمربی تیم ملی و حاشیه‌های مربوط به این تیم نیست تا قلعه نویی نمایش اتحاد در بین بازیکنان را بیش از پیش جدی بگیرد. عکس‌های منتشر شده از تمرین یکشنبه شب تیم ملی ایران نیز نشان می‌دهد کادر فنی یکی از آیتم‌های تمرینی را به حلقه‌های اتحاد بین بازیکنان هنگام کار با توپ اختصاص داده است. اهمیتی که قلعه نویی نسبت به این موضوع نشان می‌دهد تا با تصمیمات خاص انضباطی اش نشان دهد همه چیز باب میل او و زیر سایه یکدلی بازیکنان پیش می‌رود.