سرمقاله

چالش‌های واقعی‌سازی قیمت گاز / غلامرضا صفدری

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • ایرانسل حامی دومین رویداد جامع معدن و صنایع معدنی
 • آمادگی ایرانسل برای همکاری با استارتاپ‌ها در حوزه هوش مصنوعی
 • برگزاری رویداد ایران‌هلث با حمایت همراه اول نمایشگاه بین‌المللی ایران هلث با حمایت همراه اول به عنوان نخستین اپراتور سلامت کشور، برگزار می‌شود.
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 24362  |  صفحه ۹ | بازار و سرمایه  |  تاریخ: 02 اسفند 1402
  بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از درمان بیماری‌های صعب‌العلاج حمایت می‌کند

  بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در راستای برنامه‌های مسئولیت‌های اجتماعی خود، به بیماران معرفی‌شده از طرف مجمع خیرین سلامت استان تهران، بیش از ۱۰۰۰فقره وام با رقم ۶۴میلیارد ریال در استان کرمانشاه پرداخت کرد.

  به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی قرض‌الحسنه، بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در راستای برنامه‌های مسئولیت‌های اجتماعی خود، به بیماران معرفی‌شده از طرف مجمع خیرین سلامت استان تهران، بیش از ۱۰۰۰ فقره وام با رقم ۶۴ میلیارد ریال در استان کرمانشاه پرداخت کرد.

  «محمدسیروان گرامی‌پرور» مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان کرمانشاه در این رابطه، اظهار داشت: طرح صلح هبه برای اهدای خیرات و نذورات اجرا شده و با سازمان‌ها و نهادهایی از جمله مجمع خیرین سلامت که در زمینه‌های مدنی و اجتماعی فعالیت دارند، همکاری می‌کنیم.

  وی افزود: مجمع خیرین سلامت با استفاده از ظرفیت‌های این طرح و نیت حسنه خیرین استان، هدیه و نذورات جاری را به عنوان وام قرض‌الحسنه به بیمارانی که توانایی پرداخت هزینه‌های درمان خود را ندارند، بدون شرط سپرده‌گذاری و ایجاد معدل حساب پرداخت می‌کند.

  «گرامی‌پرور» افزود: کارمزد این وام ۲ درصد است و مطالبات ناشی از عدم بازپرداخت به ‌موقع آن کمتر از نیم درصد است که نشان از تعهد اخلاقی وام‌ گیرندگان نسبت به بازپرداخت اقساط وام است.

  شایان ذکر است اعضای هیأت ‌مدیره مجمع خیرین سلامت استان کرمانشاه شامل جمعی از پزشکان متعهد، متخصص و خیّری است که به بیماران نیازمند و دارای بیماری‌های صعب‌العلاج در پرداخت هزینه‌های دارویی و درمانی کمک می‌کنند.