سرمقاله

چالش‌های واقعی‌سازی قیمت گاز / غلامرضا صفدری

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • ایرانسل حامی دومین رویداد جامع معدن و صنایع معدنی
 • آمادگی ایرانسل برای همکاری با استارتاپ‌ها در حوزه هوش مصنوعی
 • برگزاری رویداد ایران‌هلث با حمایت همراه اول نمایشگاه بین‌المللی ایران هلث با حمایت همراه اول به عنوان نخستین اپراتور سلامت کشور، برگزار می‌شود.
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 24364  |  صفحه ۹ | بازار و سرمایه  |  تاریخ: 02 اسفند 1402
  نمایشگاه رسانه های ایران، بستری برای تبیین عملکرد بانک ملی ایران
  عضو هیات مدیره بانک ملی ایران در جریان بازدید از بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران، با حضور در غرفه بانک ملی ایران در این نمایشگاه اظهارداشت: با توجه به برنامه ریزی‌های صورت گرفته در راستای حضور و حمایت های ویژه بانک از این نمایشگاه، فرصتی فراهم شده تا عملکرد و اقدامات مهم و اساسی بانک در حوزه اقتصادی و اجتماعی کشور معرفی و تبیین شود.
  محمود شایان در گفت وگو با خبرنگار روابط عمومی بانک ملی ایران با بیان این که بانک ملی با حمایت خود از این نمایشگاه به تقویت پیوند جامعه رسانه ای کشور با آحاد جامعه کمک خواهد کرد، افزود: بانک ملی ایران با احساس مسئولیت در این نمایشگاه حضور یافت تا بهترین خدمات بانکی را در ایام برگزاری این نمایشگاه به اهالی رسانه کشور ارائه دهد. 
  عضو هیات مدیره بانک ملی ایران در ادامه با اشاره به ظرفیت‌های ویژه‌ نمایشگاه رسانه‌های ایران تصریح کرد: باید از این ظرفیت برای آگاهی بخشی و آشناکردن هرچه بیشتر مردم و رسانه‌ها با خدمات و محصولات بانک استفاده کرد.
  شایان گفت: حضور فعال و موثر روابط‌عمومی و هیات تحریریه بانک ملی ایران در این نمایشگاه که مورد استقبال فعالان عرصه خبر  نیز قرار گرفته است موجب مسرت و خوشحالی است و به فعالان این عرصه عرض خداقوت دارم.
  وی با حضور در غرفه بانک ملی ایران در بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران، در جریان آخرین خدمات ارایه شده به موسسات خبری، اهالی رسانه و فعالان خبری قرار گرفت.
   عضو هیات مدیره بانک ملی ایران در خاتمه خاطرنشان کرد: با برگزاری این دوره از نمایشگاه رسانه‎های ایران، بدون شک شاهد خلق یکی از مهمترین رویدادهای فرهنگی و رسانه‌ای کشور در سال جاری خواهیم بود و می توان از این فرصت برای آشنا کردن هرچه بیشتر مردم و رسانه‌ها از طرح‌ها و خدمات متنوع بانک ملی ایران استفاده کرد. 
  گفتنی است بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه ایران با حمایت همه جانبه بانک ملی ایران و با حضور بیش از ۶۰۰ موسسه خبری، خبرگزاری، روزنامه ، مطبوعات و رسانه‌های برخط از ۲۹ بهمن ماه تا ۲ اسفند از ساعت ۹:۳۰صبح تا ۱۸:۳۰ در مصلی تهران برگزار می شود؛ غرفه بانک ملی ایران نیز در سالن شبستان با ارائه کامل ترین خدمات مالی، بی وقفه و به صورت مستمر آماده خدمات رسانی به موسسات و سازمان های خبری، همچنین فعالان و اهالی حوزه خبر و بازدیدکنندگان و مراجعان خواهد بود.