سرمقاله

روابط عمومی حلقه گمشده توسعه ‪/‬ ژوبین صفاری

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • ایرانسل حامی دومین رویداد جامع معدن و صنایع معدنی
 • آمادگی ایرانسل برای همکاری با استارتاپ‌ها در حوزه هوش مصنوعی
 • برگزاری رویداد ایران‌هلث با حمایت همراه اول نمایشگاه بین‌المللی ایران هلث با حمایت همراه اول به عنوان نخستین اپراتور سلامت کشور، برگزار می‌شود.
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 24420  |  صفحه ۷ | ایران زمین  |  تاریخ: 03 اسفند 1402
  حملات جدید رژیم صهیونیستی به دمشق
  منابع خبری بعد از وقوع چند انفجار جدید در شهر دمشق خبر دادند. به گزارش ایسنا، منابع رسانه‌ای در این باره اعلام کردند که بعد از ظهر روز گذشته (چهارشنبه) انفجار جدید در دمشق رخ داده است. شبکه اسکای نیوز نیز از فعال شدن سامانه پدافندی ارتش سوریه خبر داده است.
  خبرگزاری اسپوتنیک نیز گزارش داد که سامانه‌های پدافند هوایی ارتش سوریه اهداف متخاصمی را در آسمان غرب دمشق رهگیری کردند.
  این خبرگزاری همچنین به نقل از خبرنگار خود در دمشق گزارش داد که این انفجارها ناشی از حمله جدید رژیم صهیونیستی به غرب دمشق بوده و سامانه‌های پدافندی ارتش سوریه موشک‌های شلیک شده از جنگنده‌های رژیم صهیونیستی از آسمان بلندی‌های اشغالی جولان به سمت دمشق را رهگیری کردند.
  این درحالی است که تلویزیون سوریه صبح امروز گزارش داد دشمن صهیونیستی ساختمانی را در محله مسکونی کفرسوسه در دمشق هدف قرار داد.
  براساس گزارش رسانه‌های سوریه رژیم صهیونیستی با چهار موشک این ساختمان را هدف قرار داد که منجر به کشته شدن ۲ تن و زخمی شدن چند تن دیگر شد.
  منبع نظامی سوریه دراین‌باره گفت: این تجاوز منجر به کشته شدن ۲ غیرنظامی و زخمی شدن یک تن دیگر و وارد شدن خسارات به ساختمان مورد نظر و برخی ساختمان‌های مجاور شد.
  منبع نظامی مذکور افزود: حدود ساعت ۹:۴۰ صبح دیروز، دشمن اسرائیلی با تعدادی موشک از سمت جولان اشغالی سوریه، یک ساختمان مسکونی در محله کفرسوسه در دمشق را هدف قرار داد.
  پیش‌تر منابع اعلام کرده بودند صدای چندین انفجار در منطقه کفرسوسه در جنوب دمشق شنیده شد و شاهدان عینی بلند شدن دود از این منطقه را مشاهده کردند.
  این شبکه همچنین اعلام کرد که سامانه های پدافند هوایی ارتش سوریه به شکل گسترده‌ای فعال شده و درحال رهگیری اهداف متخاصم در اسمان دمشق هستند.
  این در حالی است که شبکه تلویزیونی سوریه صبح دیروز اعلام کرد که رژیم صهیونیستی با چند فروند موشک به منطقه مسکونی کفرسوسه در شهر دمشق حمله کرده است.