سرمقاله

روابط عمومی حلقه گمشده توسعه ‪/‬ ژوبین صفاری

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • ایرانسل حامی دومین رویداد جامع معدن و صنایع معدنی
 • آمادگی ایرانسل برای همکاری با استارتاپ‌ها در حوزه هوش مصنوعی
 • برگزاری رویداد ایران‌هلث با حمایت همراه اول نمایشگاه بین‌المللی ایران هلث با حمایت همراه اول به عنوان نخستین اپراتور سلامت کشور، برگزار می‌شود.
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 24425  |  صفحه آخر  |  تاریخ: 03 اسفند 1402
  قابلیت‌های هوش مصنوعی به زودی برای گلکسی واچ عرضه می‌شود
  سامسونگ امروز تایید کرد که قابلیت‌های هوش مصنوعی Galaxy AI برای سری ساعت‌های هوشمند این برند در دسترس قرار خواهد گرفت. سامسونگ ماه گذشته میلادی از سری گلکسی اس ۲۴ رونمایی کرد که به قابلیت‌های هوش مصنوعی متنوعی مجهز است. غول فناوری کره تمامی ویژگی‌های هوش مصنوعی سری پرچمدار خود را با نام Galaxy AI معرفی کرده است.
  چندی پیش، سامسونگ تایید کرد که Galaxy AI به زودی برای گوشی‌های قدیمی‌تر و سری گلکسی بادز عرضه خواهد شد. حالا اما برند کره‌ای به تازگی اعلام کرده که قابلیت‌های هوش مصنوعی سری گلکسی اس ۲۴ در اختیار پوشیدنی‌های این شرکت نیز قرار خواهد گرفت.
  در یک اعلامیه رسمی، مدیر ارشد بخش موبایل سامسونگ، تی‌ ام رو (TM Roh)، تایید کرده که این شرکت در حال بهینه‌سازی Galaxy AI برای محصولات مختلف و سرویس‌های متنوع است.
  مقام ارشد سامسونگ اذعان داشته که در آینده‌ای نزدیک، سری گلکسی واچ برای بهبود ویژگی‌های سلامتی‌محور خود از هوش مصنوعی بهره خواهد برد و تجربه‌ جدیدی از قابلیت‌های سلامتی هوشمند را برای کاربران عرضه می‌کند. آقای رو همچنین ادعا کرده که سامسونگ در حال همکاری با برندهای برجسته حوزه هوش مصنوعی است تا قابلیت‌های Galaxy AI بهبود دهد.
  در حال حاضر، قابلیت‌هایی مانند Live Translation‌ و Interpreter mode برای سری گلکسی بادز عرضه شده است. البته انتظار می‌رود سری گلکسی واچ قابلیت‌های سلامتی مبتنی بر هوش مصنوعی را دریافت کنند. همچنین امیدوارم گلکسی رینگ نیز به Galaxy AI مجهز شود.
  تی ام رو همچنین اعلام کرده که قابلیت‌های Galaxy AI هنوز در ابتدای مسیر توسعه هستند و سامسونگ ایده‌ها و برنامه‌های زیادی برای توسعه قابلیت‌های هوش مصنوعی پیشرفته در سر دارد.