سرمقاله

علل دو قطبی شدن انتخابات مجلس / سیف الرضا شهابی

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • ایرانسل حامی دومین رویداد جامع معدن و صنایع معدنی
 • آمادگی ایرانسل برای همکاری با استارتاپ‌ها در حوزه هوش مصنوعی
 • برگزاری رویداد ایران‌هلث با حمایت همراه اول نمایشگاه بین‌المللی ایران هلث با حمایت همراه اول به عنوان نخستین اپراتور سلامت کشور، برگزار می‌شود.
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 24605  |  صفحه ۶ | حوادث  |  تاریخ: 09 اسفند 1402
  تاکید کولیوند بر بی‌طرفی هلال احمر در انتخابات آتی
  رئیس جمعیت هلال‌احمر با دعوت از خانواده بزرگ هلال احمر برای مشارکت حداکثری در انتخابات گفت: انتخابات، سرمایه‌گذاری برای آینده است و اعضا و داوطلبان هلال‌احمر بدون هیچ جانبداری سیاسی، در سرنوشت و آینده کشور مشارکت می‌کنند. به گزارش ایسنا، پیرحسین کولیوند در جمع هزاران نفر از داوطلبان جمعیت هلال احمر در سراسر کشور که به شکل حضوری و برخط برگزار شد، با اشاره انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، گفت: از تمام ظرفیت‌های اعضا و داوطلبان این جمعیت در جهت حضور پرشور و گسترده مردم در انتخابات یازدهم اسفندماه استفاده شود.
  وی با اشاره به ظرفیت‌های داوطلبانه موجود در جمعیت هلال احمر و فعالیت‌های داوطلبان در فعالیت‌ها و اقدامات بشردوستانه افزود: ما به توانمندی‌های اعضا باور داریم. بنابراین تلاش کنید با امانت‌داری و مسئولیت‌پذیری مثال زدنی و با قلم، توان، فکر و ایده خود مردم را به حضور پرشور و گسترده در انتخابات دعوت کنید.
  کولیوند از انتخابات به عنوان هدیه امام خمینی‌(ره) به مردم یاد کرد و مشارکت در انتخابات را یک وظیفه شرعی، دینی، اخلاقی، انسانی و ملی دانست و تصریح کرد: انتخابات یک آبروی ملی است که به لطف خداوند متعال و حضور پرشور هموطنانمان به یک جشن ملی تبدیل خواهد شد.
  رئیس جمعیت هلال‌احمر با بیان این که در جمعه‌ پیش رو دو انتخاب مهم مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی را در پیش داریم افزود: جمعیت هلال‌احمر به عنوان یک ارگان مردمی و بی طرف از هیچ شخص یا جناحی حمایت نخواهد کرد و فقط بر حضور پرشور و انتخاب اصلح تأکید می‌کند.
  وی تصریح کرد: همه‌ افرادی که به عنوان کاندیدا در انتخابات حضور دارند مورد تأیید نظام جمهوری اسلامی هستند اما هر شخص با ایمان، کار آمد، پرانگیزه، پایبند به ارزش‌های دینی، وفادار به مردم و کشور باشد، در مقابل دشمنان سرسخت و در مقابل مردم فروتن باشد را می‌توان به عنوان یک فرد اصلح در انتخابات در نظر گرفت.