سرمقاله

علل دو قطبی شدن انتخابات مجلس / سیف الرضا شهابی

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • ایرانسل حامی دومین رویداد جامع معدن و صنایع معدنی
 • آمادگی ایرانسل برای همکاری با استارتاپ‌ها در حوزه هوش مصنوعی
 • برگزاری رویداد ایران‌هلث با حمایت همراه اول نمایشگاه بین‌المللی ایران هلث با حمایت همراه اول به عنوان نخستین اپراتور سلامت کشور، برگزار می‌شود.
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 24612  |  صفحه ۷ | ایران زمین  |  تاریخ: 09 اسفند 1402
  مدیرکل اوقاف البرز:
  هیچ نیرویی نمی‌تواند مردم را از حضور در انتخابات منع کند
  مدیرکل اوقاف و امور خیریه البرز گفت: انتخاب و گزینش افراد یک وظیفه بوده و نباید از روی احساسات و تعصبات صورت گیرد بلکه باید فردی را که انتخاب می‌کنیم صادق، اصلح، متدین، انقلابی، ولایی، خداترس و باتقوا باشد و مصالح عمومی را بر فردی اولویت دهد.
  حجت الاسلام علی دشتکی با با اشاره به نزدیکی ایام انتخابات و لزوم حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای، تصریح کرد: مردم در چهار دهه گذشته ثابت کرده‌اند که پای انقلاب و نظام ایستاده‌اند و هر جا که نیاز بوده در صحنه حضور داشته‌اند و امروز هم هیچ نیرویی نمی‌تواند آنها از حضور درپای صندوق‌های رای منع کند.
  وی با تاکید بر اینکه حضور مردم در انتخابات پیش رو نماد شناخت و آگاهی آنها است، گفت: امروز دشمن سعی دارد از هر طریقی که می‌تواند به نظام و انقلاب ضربه وارد کند و یکی از این روش‌ها کمرنگ جلوه دادن میزان مشارکت مردم در انتخابات پیش رو است به همین دلیل مردم باید بیش از گذشته به هوش باشند و این بار هم دسیسه آنها را خنثی کنند.
  وی ابراز کرد: شرکت در انتخابات وظیفه ای همگانی است و هر کسی که می‌خواهد در تعیین سرنوشت خود مشارکت داشته باشد ۱۱ اسفندماه پای صندوق رای حاضر ‌شود.
  حجت الاسلام دشتکی با تاکید بر اینکه حضور در انتخابات باید آگاهانه و انتخاب نامزد مورد نظر باید متناسب با واقعیت‌ها و با توجه به تجربیات نامزدها باشد، تصریح کرد: انتخاب نامزدی امین، شایسته، متعهد، مقاوم، توانمند و تابع محض ولایت نیاز امروز کشور است.
  این مسئول با بیان اینکه باید هر شخص واجد شرایط باید دیگران را به حضور در پای صندوق‌های رای دعوت کند، افزود: امنیت امروز ایران اسلامی نتیجه حضور رزمندگان، شهداء و مدافعان حرم در میدان نبرد حق علیه باطل است و تکلیف شرعی و وظیفه همه ماست که برای سرنگونی توطئه دشمنان در این صحنه حضور پررنگی داشته باشیم.
  وی در پایان با تاکید بر ضرورت انتخاب شایسته توضیح داد: انتخاب و گزینش افراد یک وظیفه بوده و نباید از روی احساسات و تعصبات صورت گیرد بلکه باید فردی را که انتخاب می‌کنیم صادق، اصلح، متدین، انقلابی، ولایی، خداترس و باتقوا باشد و مصالح عمومی را بر فردی اولویت دهد.