سرمقاله

حقوق مصرف کننده‌ام آرزوست / آرین احمدی

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • وزیر ارتباطات فیبرنوری و ۱۰۰۸مین سایت 5G ایرانسل را افتتاح کرد
 • راه‌اندازی 2 سامانه الکترونیک نظام سلامت توسط همراه اول
 • امکان هدیه دادن بسته‌های اینترنت همراه اول فراهم شد
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 24685  |  صفحه ۵ | جهان ورزش  |  تاریخ: 10 اسفند 1402
  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری:
  ۷۹۱ شعبه اخذ رای در چهارمحال و بختیاری پیش‌بینی شد
  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: ۷۹۱ شعبه اخذ رای از دورترین نقطه استان تا مرکز شهرها در این استان پیش‌بینی شده است. محسن حسین‌میرزایی در همایش بزرگ رأی اولی‌ها در فرهنگسرای شهرکرد اظهار کرد: ایران اسلامی روز ۱۱ اسفند شاهد رخداد عظیمی خواهد بود. وی ادامه داد: ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری با وحدت و همدلی که بین تمام مجموعه‌های استان حضور دارد و تمام تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات پرشور و نشاط اندیشیده شده است. حسین‌میرزایی افزود: در امر برگزاری انتخابات فرایندهای قانونی لازم انجام شده است تا حماسه‌ای پرشور در ۱۱ اسفند در تمام استان شکل بگیرد.
  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به تعداد شعب اخذ رأی بیان داشت: ۷۹۱ شعبه اخذ رأی از دورترین نقطه استان تا مرکز شهرها در این استان پیش‌بینی شده است. وی با اشاره به نقش رأی اولی‌ها در انتخابات یادآور شد: شما نوجوانان چهارمحال و بختیاری که برای اولین بار در این حماسه عظیم شرکت می‌کنید برای ما خاص و ویژه هستید.
  حسین‌میرزایی با تاکید بر اینکه رأی دادن حق طبیعی هر فرد است گفت: باید تلاش کنیم از این حق به نحو مطلوب استفاده کنیم شما رأی اولی‌ها اولین بار است در تعیین سرنوشت استان و کشورتان شرکت می‌کنید.
  وی با اشاره به چهار راهبرد مقام معظم رهبری در انتخابات خاطرنشان کرد: در اجرای این چهار راهبرد، مردم نقش اساسی دارند و از بین مردم، جوانان و نوجوانان استان نقش اساسی دارند، قطع یقین نقش جوانان بی‌بدیل و فاخر است.
  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری درباره اهمیت مشارکت همگانی در انتخابات افزود: مشارکت همگانی باعث اقتدار کشور می‌شود و هر جوان و نوجوانی که دل در گرو عزت ایران اسلامی دارد روز جمعه پای صندوق رأی با شور و نشاط شرکت خواهد کرد. وی در ادامه گفت: مشارکت حداکثری منجر به شکست دشمنان می‌شود و زبان دیپلماسی ایرانی در جوامع بین‌المللی تیزتر می‌شود. حسین‌میرزایی خطاب به جوانان چهارمحال تاکید کرد: اگر می‌خواهید آینده روشن برایتان رقم بخورد تنها راهش مشارکت در روز ۱۱ اسفند است.
  وی به مهم‌ترین عنصر قدرت‌افزایی اشاره و بیان داشت: مهم‌ترین عنصر، حمایت و پشتیبانی مردمی می‌باشد و نمود بارز آن پشتیبانی انتخابات و مشارکت مردم در انتخابات است. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: هر جوان و نوجوان رأی اولی که برای ترغیب آحاد مردم بتواند خلاقیت نو در اختیار استاندار، بخشدار و فرماندار قرار دهد که باعث شور و نشاط در امر انتخابات شود، مورد تشویق قرار خواهد گرفت.
  وی در ادامه افزود: این طرح روز جمعه باید توسط صدا و سیما پخش شود و به این طرح یک سفر کربلای معلی تقدیم می‌شود.