سرمقاله

پیامدهای هک سامانه‌های قوه قضائیه! / محمدعلی وکیلی

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • ایرانسل حامی دومین رویداد جامع معدن و صنایع معدنی
 • آمادگی ایرانسل برای همکاری با استارتاپ‌ها در حوزه هوش مصنوعی
 • برگزاری رویداد ایران‌هلث با حمایت همراه اول نمایشگاه بین‌المللی ایران هلث با حمایت همراه اول به عنوان نخستین اپراتور سلامت کشور، برگزار می‌شود.
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 24764  |  صفحه ۸ | بازار و سرمایه  |  تاریخ: 12 اسفند 1402
  اراده مدیران بانک توسعه تعاون مقدس و پولادین است
  مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری اراده مدیران بانک توسعه تعاون را مقدس و پولادین دانست. مهدی مسکنی مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری در جلسه تفاهم‌نامه با بانک توسعه تعاون اظهار داشت: یکی از ارکان مهم مدیریت، بسیج منابع و امکانات است، اگر مدیریت در این امر مهم موفق باشد می تواند طرحها و برنامه ها را اجرایی نماید، برای انجام پروژه های بزرگ نیز عمدتا منابع مالی به سهولت در دسترس قرار ندارد، در واقع مبحث تامین مالی از چالش های پروژه های بزرگ است.
  وی افزود: اراده مدیران ارشد بانک توسعه تعاون مقدس و پولادین است، این بانک در طول دو سال اخیر عملکردی مناسب داشته است، بیش از 60 درصد تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون در طول 14 سال فعالیت، مربوط به دو سال فعالیت دولت سیزدهم بوده است. بانک توسعه تعاون در اختصاص دو خط اعتباری 20 هزار میلیارد ریالی و 30 هزار میلیارد ریالی عملکردی مناسب برای رفع موانع تولید و فراهم سازی شرایط تولید برای تعاونی ها ارائه داد و در تجهیز تعاونی های کوچک نیز دو برابر مصوب، حمایت خود را ابراز داشت.
  مسکنی تاکید نمود: بانک توسعه تعاون در پرداخت تسهیلات، صدور ضمانت نامه، تامین مالی خرد جمعی، زوش های نوین تامین مالی با استفاده از طرفیت های بازار سرمایه می تواند خدمات اعتباری مناسبی برای پیشبرد پروژه های واحدهای تولیدی زیرمجموعه صندوق بازنشستگی کشوری ارائه دهد.
  مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری خاطر نشان کرد: تمامی تلاش ما بر این است که این هم اندیشی ها و نشست ها همراه با نتایج و دستاوردهایی همراه باشد که برکات آن به جامعه هدف اعم از تعاونگران و بازنشستگان برسد.