سرمقاله

لزوم توجه به معیشت مردم در پساانتخابات / نیما غلامرضایی

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • وزیر ارتباطات فیبرنوری و ۱۰۰۸مین سایت 5G ایرانسل را افتتاح کرد
 • راه‌اندازی 2 سامانه الکترونیک نظام سلامت توسط همراه اول
 • امکان هدیه دادن بسته‌های اینترنت همراه اول فراهم شد
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 24835  |  صفحه ۶ | جهان ورزش  |  تاریخ: 13 اسفند 1402
  دستگیری باند حرفه‌ای ترانزیت موادمخدر با استفاده از ظرفیت یگان پهپادی در کویر دامغان
  جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف ۱۹ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر سمنان و فراجا خبر داد. سرهنگ سیدعلی میراحمدی ۱۲ اسفندماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با تلاش های اطلاعاتی چند ماهه پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا بر روی یکی از عناصر اصلی ترانزیت مواد مخدر در کشور، مشخص شد این باند حرفه ای قصد دارد مقادیر زیادی تریاک را در پوشش یک دستگاه صنعتی به خارج از کشور منتقل کند.
  وی افزود: به منظور جلوگیری از توزیع مواد مخدر در سطح کشور در یک تعامل اطلاعاتی و عملیات هوشمندانه با پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا، ماموران انتظامی استان سمنان با تعقیب خودروی حامل دستگاه صنعتی و یک دستگاه خودروی لیفانی که آن را همراهی کرده بود تا دل کویر دامغان و همچنین با استفاده از ظرفیت یگان پهپادی استان متوجه شدند خودروی موصوف در یکی از روستاهای جنوبی دامغان در یک دامداری مخفی شده است تا عملیات جاسازی مواد مخدر در دستگاه صنعتی را آغاز کنند.
  سرهنگ میر احمدی با بیان اینکه تیم های عملیاتی پلیس مواد مخدر استان موفق شدند در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه با ورود به دامداری مالک آن را دستگیر کنند، ادامه داد: ماموران در بازرسی دستگاه مربوطه ۱۹ کیلوگرم تریاک را که در داخل آن به صورت حرفه ای جاساز شده بود کشف و ضبط کردند.
  وی این کشف را پایان ماجرا ندانست و گفت: با توجه به اینکه سرکرده و نفرات دیگر این باند در محل دامداری حضور نداشتند اقدامات اطلاعاتی و فنی پلیس برای شناسایی آنها در شهر دامغان آغاز و سرانجام سرکرده باند در بیمارستان دامغان طی یک عملیات برق آسا و غافلگیرانه دستگیر و نفر سوم که در روستایی اطراف این شهرستان مخفی شده بود شناسایی و تسلیم پلیس شد.
  جانشین فرمانده انتظامی استان در پایان خاطرنشان کرد: اشراف اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با روحیه جهادی و تلاش کارکنان خدوم باعث شد تا قاچاقچیان نتوانند به راحتی به اهداف شوم و پلید خود برسند.