صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • مدیرعامل سککوک مطرح کرد؛ پاشنه آشیل توسعه تامین مالی زنجیره‌ای، عدم هماهنگی است
 • آغاز عملیات اجرایی پروژه فیبرنوری ایرانسل در شهرهای اندیشه و بندر دیر
 • معرفی مودم‌های LTE همراه اول با بسته اینترنت ۳۰۰ گیگابایتی
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 2590  |  صفحه ۱  |  تاریخ: 12 دی 1401
  شهید سلیمانی با جذب همه دیدگاه‌ها در مسیر دفاع از کشور گام برداشت
  رئیس پیشین سازمان انرژی اتمی کشور گفت: شهید سلیمانی از همان روزهایی که فرماندهی نیروی قدس را بر عهده گرفت تلاش کرد تا از نظرات اساتیدی که دارای تخصص در حوزه سیاسی و بین المللی بودند استفاده کرده و از سوی دیگر تجارب میدانی را به دانشگاه ها منتقل کند.
  فریدون عباسی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره ویژگی های شخصیتی شهید سلیمانی و درس هایی که باید از وی آموخت، بیان کرد: شهید سلیمانی یک مظهر و نمونه بارزی از تربیت شدگان مکتب فکری حضرت امام خمینی بود که قبل از پیروزی انقلاب اسلامی با دیدگاه های حضرت امام آشنا شدند.
  شهید سلیمانی با جذب همه دیدگاه‌ها در مسیر دفاع از کشور گام برداشت
  وی در ادامه با بیان اینکه شهید سلیمانی راه حضرت امام را طی کرده و در انقلاب شرکت داشتند، اظهار کرد: در دورانی که کشور نیاز به دفاع داشت شهید سلیمانی یک ایرانی واقعی بود. شهید سلیمانی با جذب همه افکار و دیدگاه‌های مختلف در راستای دفاع از کشور توانست لشکر ثارالله را در دوران دفاع مقدس فرماندهی کند و افراد حول محور خداجویی و ساده زیستی ایشان جمع شدند تا از ایشان فرمان بگیرند. تجربه نظامی شهید سلیمانی در دوران دفاع مقدس توام با اخلاصی که داشت سبب شد تا شهید سلیمانی به فرماندهی نیروی قدس انتخاب شود.
  نماینده مردم کازرون در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: از همان ابتدا که شهید سلیمانی فرماندهی نیروی قدس را بر عهده گرفت این دید را داشتند که از اساتید کشور که در حوزه سیاسی و بین المللی تخصص دارند، استفاده کند تا در کنار تجارب نظامی و عملیاتی و شجاعتی که وجود داشت از مبانی علمی استفاده کنند. از طرف دیگر تجارب میدانی را به اساتید کشور منتقل کنند. در طول دورانی که این ارتباط شکل گرفت، دیدگاه برخی از اساتید دانشگاهی ما از نگاه کلاسیک کاملا فردی تغییر کرد و تبدیل به افرادی شدند که سبک دیگری را در تدریس پیش گرفتند. شناخت میدانی که اساتید ما پیدا کردند خیلی در تدریس و تحقیقات دانشگاهی تاثیر گذاشت.