سرمقاله

به یک عصر تازه دیگر خوش آمدید! / ژوبین صفاری

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • آغاز عملیات اجرایی پروژه فیبرنوری ایرانسل در شهر امیرکلا
 • آغاز عملیات اجرایی پروژه فیبرنوری ایرانسل در آستارا
 • آغاز عملیات اجرایی پروژه فیبرنوری ایرانسل در شهرهای اردکان، شوش و بندر دیلم
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 26912  |  صفحه ۷ | ایران زمین  |  تاریخ: 05 اردیبهشت 1403
  قدردانی از رئیس دادگاه بخش سراجو؛
  صدور احکام جایگزین حبس برای ایمنی راه های مراغه
  آذربایجان شرقی - ماهان فلاح: رئیس دادگاه شهر سراجو به خاطر صدور احکام جایگزین حبس برای ایمنی راه های مراغه مورد تجلیل و قدردانی قرار گرفت.
  اعضای جمعیت طرفداران ایمنی راههای استان آذربایجان شرقی به همراه معاون راهداری و رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مراغه با حضور در دادگاه بخش سراجو از طاهر انوری به خاطر صدور ۸۰ حکم جایگزین حبس برای تامین رنگ جهت خط کشی راه های روستایی و علایم برای جاده های اصلی مراغه قدردانی کردند.
  اعضای این انجمن هر کدام در سخنان جداگانه با اشاره به مشکلات راهای روستایی و شهری از دستگاه قضایی خواستند در صدور احکام و جرایم جایگزین حبس برای افزایش ایمنی راهها، ادارات راهداری شهرستان ها را مساعدت کنند. دبیر انجمن جمعیت طرفداران ایمنی راههای استان آذربایجان شرقی در این دیدار گفت: تصمیمات این چنین موجب افزایش ایمنی در راههای استان و کاهش تصادفات خواهد شد. منظوری افزود: رییس دادگاه بخش سراجو تصمیم شجاعانه ای در صدور این احکام گرفته است. عضو هیات مدیره این انجمن نیز با قدردانی از اقدام شایسته آقای انوری افزود: این کار اقدام شایسته برای فرهنگ سازی برای افزایش ایمنی راههای و رانندگان خواهد بود. اثنی عشری گفت: تفکر رئیس دادگاه برای صدور حکم جایگزین برای افزایش امین راهها یک کار بزرگ و بسیار ارزشمند است. وی اضافه کرد: اقدامات این چنین موجب کاهش تصادفات خواهد شد. رئیس دادگاه سراجو نیز گفت: با افزایش وسائط نقلیه توجه به راههای روستایی و افزایش ایمنی بسیار ضرورت دارد. انوری افزود: علاوه بر ایمنی راهها در این دادگاه برای توسعه و تجهیز مدارس احکام جایگزین حبس صادر شده است. معاون راهداری استان آذربایجان شرقی نیز با قدردانی از رئیس دادگاه شهر سراجو، گفت: راهداری از رای های قضات دادگستری برای ایمنی راهها استقبال و در این کار مشارکت می کند. رسول زاده، با اشاره به محدود بودن اعتبارات دولتی افزود: این طرح از مراغه شروع شده و در استان می تواند به یک فرهنگ تبدیل شود. فعالیت این جمعیت از سال ۹۰ با هدف ارتقای فرهنگ رانندگی و ایمنی راههای استان تشکیل شده است. لازم به ذکر است از طریق این انجمن دوره ها آموزشی برای رانندگان وانت و موتورسواران برگزار شده است.