صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • آغاز عملیات اجرایی پروژه فیبرنوری ایرانسل در شهرهای اردکان، شوش و بندر دیلم
 • فینال بزرگ با دو سبک متفاوت/ با تلویزیون اینترنتی آرپا، هیجان را قاب کنید
 • طوفان یامال، باد دماغ امباپه را خواباند!/ تا فینال با تلویزیون اینترنتی آرپا
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 28878  |  صفحه ۹ | تولید و تجارت  |  تاریخ: 08 خرداد 1403
  مردم حاضر در مراسم تشییع رئیس جمهور بیمه شده
  بودندبا همكاری کنسرسیومی متشکل از شرکت های بیمه‌ای از جمله بیمه میهن
  بیمه مرکزی ضمن ابراز تاثر شدید جامعه بیمه گران از فقدان رئیس‌جمهور انقلابی و محبوب، با تاکید بر مسولیت اجتماعی این صنعت اعلام کرد: برای آحاد مردم حاضر در مراسم وداع با رئیس جمهور و همراهانش در سراسر کشور، بیمه حوادث گروهی صادر شد. به گزارش روابط عمومی بیمه مركزی، صنعت بیمه کشور با هدف انجام رسالت ملی و اجتماعی خویش، شرکت کنندگان، دست اندرکاران و عوامل اجرایی مراسم های رسمی تشییع، تدفین و یادبود رییس جمهور شهید و همراهان در سراسر کشور را تحت پوشش بیمه حوادث قرار داد.
  بر اساس این گزارش،  شرکت کنندگان مذکور تحت پوشش بیمه حوادث برای خطرات فوت یا نقص عضو کلی وجزیی دایم ناشی از حادثه برای هر نفر تا سقف 200 میلیون تومان و هزینه های پزشکی ناشی از حادثه  تا سقف 30 میلیون تومان قرار داشتند.
  گزارش روابط عمومی بیمه مركزی خاطر نشان كرده است: قرارداد بیمه بین معاونت اجرایی ریاست جمهوری و کنسرسیومی متشکل از شرکت سهامی بیمه ایران و شرکت های بیمه آسیا، البرز، دانا، سامان، پارسیان، نوین، آرمان، رازی، کارآفرین، ملت، دی، سینا، معلم، ما، کوثر، میهن، سرمد و حکمت صبا منعقد شد و بیمه ایران به عنوان راهبر کنسرسیوم مذکور، رسیدگی و پرداخت خسارت به زیاندیدگان احتمالی شرکت کنندگان، دست‌اندرکاران و عوامل اجرایی مراسم های رسمی تشییع، تدفین و یادبود رییس جمهور شهید و همراهان را بر عهده گرفت.
  این گزارش می‌افزاید: با توجه به تصمیم هیات دولت مبنی بر تعطیلی سراسری چهارشنبه (دوم خردادماه ۱۴۰۳) شعب کشیک شرکت‌های بیمه برای ارائه خدمت به مشتریان فعال بودند.
  در این رابطه، محمود حق وردیلو ، معاون نظارت بیمه مرکزی  طی نامه‌ای به شرکت‌های بیمه ابلاغ کرده بود تا به منظور ارائه خدمت رسانی مناسب به هموطنان و سهولت دسترسی آنان به خدمات بیمه‌ای شعب کشیک خود را برای روز چهارشنبه (دوم خرداد) اعلام کنند.
  شایان ذکر است؛ صنعت بیمه در سال‌های اخیر پوشش‌های بیمه‌ای متناسبی را برای مناسبت‌های عظیمی مانند راهپیمایی اربعین، ۲۲ بهمن و مراسم حج تمتع ارائه داده است.
  بیمه میهن در سال 1402 متولی بیمه گروهی عمر و حوادث راهپیمایی میلیونی زوار ایرانی در عراق بود؛ همچنین، در سال جاری بیمه‌گری حجاج ایرانی حج تمتع به میزان 87 هزار نفر، توسط بیمه میهن انجام میشود.