سرمقاله

سراب تحریم / میثم قهوه‌‍چیان

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • آغاز عملیات اجرایی پروژه فیبرنوری ایرانسل در شهر امیرکلا
 • آغاز عملیات اجرایی پروژه فیبرنوری ایرانسل در آستارا
 • آغاز عملیات اجرایی پروژه فیبرنوری ایرانسل در شهرهای اردکان، شوش و بندر دیلم
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 30234  |  صفحه آخر  |  تاریخ: 03 تیر 1403
  توسط نشر آموت عرضه شد
  ترجمه «شیفت شب» در کتابفروشی‌ها
  رمان «شیفت شب» نوشته الکس فینلی با ترجمه مریم توسط نشر آموت منتشر و راهی بازار نشر شد.
  به گزارش خبرنگار مهر، رمان «شیفت شب» نوشته الکس فینلی به تازگی با ترجمه مریم توسط نشر آموت منتشر و روانه بازار نشر شده است. الکس فینلِی، نویسنده آمریکایی رمان‌های پرفروش «تا آخرین ترس‌ها» و «ما چه کار کرده‌ایم» است. آثار او به بیست‌ویک زبان ترجمه شده‌اند و در سراسر جهان به فروش می‌رسند.
  در معرفی این کتاب آمده است:
  «انتظار می‌رفت این شب با تراژدی همراه باشد»، یکی از هیجان‌انگیزترین کتاب‌های دلهره‌آور سال‌های اخیر با این جمله آغاز می‌شود.
  شب سال نوی ۱۹۹۹ است. انتظار می‌رود سال ۲۰۰۰ با هرج‌ومرج به پایان برسد: سقوط هواپیماها از آسمان، سقوط آسانسورها بر زمین، سقوط بازارهای جهانی. یک آخرالزمان دیجیتالی.
  هیچ‌کدام از این اتفاقات نمی‌افتند. ولی در ویدئوکلوپ بلاک‌باستر در نیوجرسی، چهار نوجوان که تا دیروقت مشغول کار در فروشگاه هستند، مورد حمله قرار می‌گیرند. فقط یک نفر زنده می‌ماند.
  پلیس‌ها خیلی سریع مظنونی را شناسایی می‌کنند، ولی او غیبش می‌زند.
  پانزده سال بعد، چند کارمند نوجوان دیگر در بستنی‌فروشی‌ای در همان شهر مورد حمله قرار می‌گیرند و باز هم فقط یک نفر جان سالم به در می‌برد.
  پس از این جنایت، سه زندگی در هم گره می‌خورند: تنها بازمانده‌ی قتل‌عام بلاک‌باستر که وحشت تراژدی آن شب دوباره برایش زنده شده. برادر متهم فراری، که باور دارد برادرش بیگناه است، و مأمور اف‌بی‌آی‌ای که باید در رازهای هر دو شب کندوکاو کند تا حقیقت قتل‌های شیفت شب فاش شود.»
  این کتاب با ۳۹۶ صفحه و قیمت ۳۳۶ هزار تومان عرضه شده است.