سرمقاله

رفتار دوگانه در ماجرای آتش زدن قرآن ‪/‬ سیف الرضا شهابی

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • معرفی آزمایشگاه 5G و اینترنت اشیا همراه اول در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران
 • ایرانسل: اپراتورها امکان ارائه سیم‌کارت با دسترسی ویژه را ندارند
 • ثبت‌نام هشتمین دوره کارآموزی همراه اول تا 29 شهریور ادامه دارد
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 3966  |  صفحه ۵ | جهان ورزش  |  تاریخ: 05 بهمن 1401
  ادعای سایت بلژیکی
  جدایی لژیونرهای ایرانی از شارلوا
  یک سایت بلژیکی مدعی شد که «علی قلی‌زاده» و «امیرحسین حسین‌زاده» ۲ لژیونر ایرانی تیم شارلوا این تیم را ترک خواهند کرد.
  به گزارش ایرنا به نقل از سایت news.eseuro بلژیک، در آخرین دیدار شارلوا مقابل کلوب بروژ که با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید ۲ لژیونر ایرانی فرصت بازی پیدا نکردند.
  امیرحسین حسین‌زاده که عملکرد خوبی برای شارلوا در این فصل داشت و در بازی قبلی نیز ۵۸ دقیقه در بازی حضور داشت، امشب فرصت بازی پیدا نکرد و تا پایان روی نیمکت نشست. قلی‌زاده نیز تاوان بازی‌های بسیار بد اخیرش را در شارلوا می‌دهد و با نظر فلیس مازو سرمربی گورخرها از لیست این تیم خط خورده و به سکوها تبعید شده است.
  قلی‌زاده بعد از ۴ سال حضور در شارلوا به فکر جدایی از این تیم خواهد بود. با توجه به عملکرد خوب این بازیکن در جام‌جهانی و پاس گلی که در دیدار مقابل انگلیس به مهدی طارمی داد انتظار می‌رفت که پیشنهادهای زیادی برای این بازیکن به شارلوا داده شود ولی هنوز هیچ پیشنهادی حتی از تیم‌های حاضر در خاورمیانه برای او به دست سران شارلوا نرسیده است.
  با توجه به قرارداد این بازیکن تا سال ۲۰۲۵ با شالروا باید دید تیمی حاضر می‌شود بتواند مبلغ بند آزادسازی بازیکن ایرانی را بپردازد یا به صورت قرضی جدا خواهد شد. از طرفی حسین‌زاده که بعد از درخشش در ترکیب استقلال با کش و قوس‌های فراوان به اسپورتینگ شارلوا پیوست نیز تا ۲۰۲۴ با این تیم قرارداد دارد.
  حال با همه این موارد، سایت بلژیک مدعی شده که علی قلی‌زاده و امیرحسین حسین‌زاده ۲ لژیونر ایرانی تیم شارلوا این تیم را ترک خواهند کرد.