سرمقاله

رفتار دوگانه در ماجرای آتش زدن قرآن ‪/‬ سیف الرضا شهابی

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • ایرانسل حامی دومین رویداد جامع معدن و صنایع معدنی
 • آمادگی ایرانسل برای همکاری با استارتاپ‌ها در حوزه هوش مصنوعی
 • برگزاری رویداد ایران‌هلث با حمایت همراه اول نمایشگاه بین‌المللی ایران هلث با حمایت همراه اول به عنوان نخستین اپراتور سلامت کشور، برگزار می‌شود.
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 3979  |  صفحه ۷ | ایران زمین  |  تاریخ: 05 بهمن 1401
  افتتاح و کلنگ زنی 8 پروژه عمرانی دهه فجر اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر
  مدیركل راه و شهرسازی بوشهر از افتتاح و کلنگ زنی 8 پروژه در حوزه راه و شهرسازی در سطح استان با اعتباری بالغ بر 335 میلیارد تومان در دهه مبارک فجر سال جاری خبر داد. به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان بوشهر سید محمود دستغیبی ضمن گرامی داشت دهه مبارک فجر اظهارداشت: این پروژه ها در بخش های مهندسی و ساخت و بازآفرینی شهری می باشند. دستغیبی تصریح كرد: افتتاحات و کلنگ زنی های یاد شده،  در شهرستان دشتستان شامل 4 پروژه و در شهرستان دشتی، تنگستان، کنگان و دیلم هر کدام یک پروژه قراردارند.
  مدیركل راه و شهرسازی بوشهر، قطعه سوم احداث بزرگراه کنارگذرکنگان-دوراهک به طول 13كیلومتر که بخشی از کریدور بزرگراهی نوار ساحلی جنوب کشور با ارزش روز 600 میلیارد تومان به عنوان پروژه افتتاحی راهسازی و تکمیل باند دوم ورودی دیلم از سمت گناوه را به طول 6 کیلومتر را به عنوان پروژه کلنگ زنی در دهه مبارک فجر 1401 برشمرد. وی خاطر نشان كرد: منابع تأمین اعتبار جهت بهره برداری از این پروژه ها از دو محل استانی و ملی بوده است.
  دستغیبی عنوان كرد: پروژه های احداث دیوار حفاظتی دره فصلی علی آباد برازجان، بهسازی و بازسازی شبکه توزیع آب محلات حسین آباد، علی آباد، گرمسیری برازجان، احداث دیوار حفاظتی دره فصلی حسین آباد برازجان و احداث ساختمان سرای محله برازجان با اعتباری بالغ بر حدود  10 میلیارد تومان نیز از پروژه هایی بازآفرینی شهری می باشد که انشاءاله در ایام اله دهه مبارک فجر افتتاح و به بهره برداری می رسد. وی در ادامه افزود: همچنین پروژه های احیاء و ساماندهی میدان حسینیه میرزا و بازار صفا در شهرستان دشتی و احداث پارک محله ای اهرم در شهرستان تنگستان از جمله پروژه های بازآفرینی با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد  و 500 هزار تومان می باشد که در ایام الله دهه فجر نیز آنها افتتاح و به بهره برداری می رسد.