سرمقاله

آثار روانی تورم / کیکاوس پورایوبی

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • ایرانسل حامی دومین رویداد جامع معدن و صنایع معدنی
 • آمادگی ایرانسل برای همکاری با استارتاپ‌ها در حوزه هوش مصنوعی
 • برگزاری رویداد ایران‌هلث با حمایت همراه اول نمایشگاه بین‌المللی ایران هلث با حمایت همراه اول به عنوان نخستین اپراتور سلامت کشور، برگزار می‌شود.
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 6132  |  صفحه ۴ | فرهنگ و هنر  |  تاریخ: 14 اسفند 1401
  چراغ کنسرت‌های پایان سال روشن است
  در دومین هفته از اسفند ۱۴۰۱، خواننده‌های متعددی در تهران و شهرستان‌ها به روی صحنه می روند تا چراغ برگزاری کنسرت‌ها را همچنان روشن نگه دارند. احسان خواجه امیری از جمله خوانندگان جدیدی است که در این هفته به جمع برگزارکنندگان کنسرت پیوسته است.
  به گزارش ایسنا، با به پایان رسیدن تعطیلی کنسرت‌ها، از چندی پیش و با برپایی چند اجرا از خوانندگان پاپ، عملا دور جدید کنسرت‌های موسیقی کلید خورد و همانند سال‌های گذشته شاهد برگزاری کنسرت های متعددی در روزهای پایانی سال هستیم.
  بر اساس نرخ جدیدی که برای قیمت‌گذاری کنسرت‌ها تعیین شده است این رقم از ۲۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان بر اساس جانمایی و خواننده در نوسان است.
  در ادامه می‌توانید از اجراهای خوانندگانی که قرار است در روزهای آینده به روی صحنه بروند، مطلع شوید.
  سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی:
  ناصر زینلی شنبه ۱۳ اسفند در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰، مسعود صادقلو یکشنبه ۱۴ اسفند در دو سانس ۱۹ و ۲۲، مجید رضوی دوشنبه ۱۵ اسفند در دو سانس ۱۹ و ۲۲، احمد سلو سه‌شنبه ۱۶ اسفند در دو سانس ۱۹ و ۲۲ و آرون افشار پنجشنبه ۱۸ اسفند در دو سانس ۱۸:۴۵ و ۲۲.
  رویال‌هال اسپیناس پالاس:
  رضا صادقی دوشنبه ۱۵ اسفند در دو سانس ۱۹ و ۲۲، احسان خواجه امیری جمعه ۱۹ اسفند ساعت ۱۸:۴۰، مجید رضوی دوشنبه ۲۲ اسفند، بهنام بانی پنجشنبه ۲۵ اسفند در دو سانس ۱۸:۴۰ و ۲۲.
  کنسرت های استانی
  در شهرستان‌ها میثم ابراهیمی در آمل کنسرت دارد. حجت اشرف زاده در نیشابور و در روزهای ۱۸، ۱۹ و ۲۰ اسفند ماه روی صحنه می رود. کنسرت تبریز داوود آزاد و گروه هامون هم ۱۹ اسفند برپا خواهد شد.