سرمقاله

دو داعش و یک نظام! ‪/‬ حامدِ وکیلی

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • شعب کشيک بيمه آسيا در ایام نوروز اعلام شد
 • هدیه، بیمه بخر!
 • یزدان‌دوست در پیام نوروزی تاکید کرد؛ تلاش در مسیر تداوم موفقیت‌های بیمه ملت در سال ۱۴۰۲
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 6268  |  اخبار آنلاین  |  تاریخ: 15 اسفند 1401
  رویداد اینوتکس پیچ با حمایت ایرانسل برگزار شد

  رقابت ملی استارتاپی «Inotex Pitch» و رویداد «Irancell Meetup»، در ساختمان مرکزی ایرانسل برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این دو رویداد، پنجشنبه ۱۱ اسفند، به صورت همزمان و با حضور نمایندگانی از پارک فناوری پردیس و پست بانک و نیز بیش از ۳۰۰ نفر از فعالان حوزه استارتاپی، در ساختمان مرکزی ایرانسل برگزار شد.

  در این مراسم، ۱۴ تیم استارتاپی از بین بیش از ۸۰ تیم استارتاپی حاضر در مراسم در حوزه‌های سبک زندگی، سرگرمی، کشاورزی، سلامت و آموزش، به معرفی ایده، اندازه بازار، تیم و میزان سرمایه مورد نیاز پرداختند.

  در ادامه، با رأی هیئت داوران، دو تیم در حوزه «کاربرد هوش مصنوعی در سبک زندگی» و «آموزش»، به عنوان برندگان رویداد شناخته شدند.

  در این رویداد که آخرین دوره Irancell Meetup در سال ۱۴۰۱ بود، پلتفرم‌های ایرانسلی Y’ello Adwise و Y’ello Hub، همچنین پلتفرم جامع آموزش دانای ایرانسل، به شرکت‌کنندگان و تیم‌های استارتاپی معرفی شدند و ایرانسل حمایت همه‌جانبه خود از استارتاپ‌ها را با در اختیار قرار دادن زیرساخت‌های دیجیتال و به اشتراک‌گذاری تجربیات، اعلام کرد.

  سلسله رویدادهای Irancell Meetup، با هدف ایجاد هم‌افزایی ایرانسل با کسب‌وکارهای نوپا و دانش‌بنیان در حوزه اولویت‌های سرمایه‌گذاری ایرانسل و شناسایی استارتاپ‌های مستعد در حوزه دیجیتال و بررسی سرمایه‌گذاری ایرانسل بر روی استارتاپ‌ها، برگزار می‌شود.

  پیش از این، سه دوره از این رویداد، در شهرهای تهران و شیراز، برگزار شده بود.

  رویداد ملی Inotex Pitch نیز از مهمترین رویدادهای استارتاپی کشور محسوب می‌شود که در این دوره، با حمایت ایرانسل برگزار شد.