سرمقاله

پوست اندازی سیاستی‌! / محمد علی وکیلی

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • ایرانسل حامی دومین رویداد جامع معدن و صنایع معدنی
 • آمادگی ایرانسل برای همکاری با استارتاپ‌ها در حوزه هوش مصنوعی
 • برگزاری رویداد ایران‌هلث با حمایت همراه اول نمایشگاه بین‌المللی ایران هلث با حمایت همراه اول به عنوان نخستین اپراتور سلامت کشور، برگزار می‌شود.
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 6829  |  اخبار آنلاین  |  تاریخ: 27 اسفند 1401
  پیام نوروزی مدیرعامل بیمه سینا در آستانه آغاز سال 1402

   دکتر  عبداله سلطانی ثانی مدیرعامل  بیمه سینا با صدور پیامی، فرا رسیدن سال نو و آغاز بهار طبیعت را تبریک گفت.  

   به گزارش روابط عمومی  بیمه سینا، متن این پیام به شرح زیر است:

  یا مقلب القلـوب و الابصار، یا مدبراللیل و النهار یا محول الحول والاحوال، حول حالنا الی احسن الحال

  سال نو دیگر بار از راه می‌رسد و دست عنایت خداوند که از آستین طبیعت برآمده، نویدبخش طراوت و شادابی سرزمین پاکمان ایران می‌شود؛ خداوند منان را شاکرم که در سایه الطاف بی‌پایانش توفیق خدمت‌گزاری به بیمه‌گذاران و همکاران ارجمند  بیمه سینا را به من ارزانی داشت.

  با اتکال بر رحمت پروردگار و همت همکاران پرتلاش  بیمه سینا کوشش می‌کنیم تا از گردنه‌های صعب‌العبور به سلامت گذر کنیم و با رویکردی واقع‌بینانه در سال پیش رو موفق به تثبیت شرایط، سود‌آوری و تقویت متغیرهای بالندگی شرکت شویم که ان‌شاءالله ذی‌نفعان اصلی (سهامداران،  بیمه گذاران،کارکنان) از منافع مستقیم آن بهره‌مند گردند.

  اینک در آغاز بهار 1402 و رویش دوباره طبیعت لازم می‌دانم همراهی صمیمانه بیمه‌گذاران و سهامداران ارجمند  بیمه سینا در جای‌جای میهن اسلامی‌مان را سپاس گویم. افتخار دارم در کنار سایر همکاران عزیزم در سال جدید نیز با سرلوحه قرار دادن خلاقیت و نوآوری، خدماتی افزون‌تر از قبل را در اختیار مشتریان ارجمند قرار دهیم. بدون شک با این پشتوانه گران‌سنگ موفقیت‌های آتی دست‌یافتنی‌تر خواهد بود.

  بی‌شک با برنامه‌ریزی‌های انجام ‌شده و همت و تلاش مجدانه‌ای که در تک‌تک همکاران سراغ دارم،  بیمه سینا در آینده‌ای نزدیک به جایگاه واقعی خود خواهد رسید و صنعت  بیمه بیش‌از گذشته نقش اثرگذار  بیمه سینا را احساس خواهد کرد. از درگاه ایزد منان؛ سالی سرشار از بهروزی، سلامتی، پیشرفت و سرافرازی برای یکایک هموطنان عزیز، بیمه‌گذاران محترم و به ویژه همکاران پرتلاشمان در ستاد، شعب و شبکه فروش مسألت می‌نمایم.