سرمقاله

خشاب این خشونت قبلا پر شده است‌؟

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • آغاز عملیات اجرایی پروژه فیبرنوری ایرانسل در شهر امیرکلا
 • آغاز عملیات اجرایی پروژه فیبرنوری ایرانسل در آستارا
 • آغاز عملیات اجرایی پروژه فیبرنوری ایرانسل در شهرهای اردکان، شوش و بندر دیلم
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 8009  |  صفحه ۱  |  تاریخ: 08 اردیبهشت 1402
  روایت خطیب جمعه بابل از «علت حضور» آیت‌الله سلیمانی در بانک
  تسنیم نوشت: حجت‌الاسلام روحانی گفت: آیت‌الله سلیمانی برای پرداخت ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان دستمزد کارگری که در منزل‌شان تعمیرات انجام داده بود، در بانک حضور داشت. حجت‌الاسلام روحانی امام جمعه بابل در مراسم تشییع پیکر آیت‌الله سلیمانی در جمع تشییع‌کنندگان با بیان اینکه زمان زیادی باید بگذرد که شخصیتی مانند آیت‌الله سلیمانی در مازندران داشته باشیم، اظهار داشت: سلوک او با مردم مثال‌زدنی بود؛ حوصله بسیار داشت و با مردم بود.
  امام جمعه بابل با اشاره به دلائل دشمنی دشمنان با روحانیت افزود: دشمنان با ضربات سنگین انقلاب اسلامی وادار به عقب‌نشینی شده‌اند، بنابراین روحانیت را به عنوان ستون‌های بزرگ اسلام نشانه گرفته‌اند.
  روحانی با اشاره به نفوذ بالای اسلام در سراسر جهان تصریح کرد: از این رو دشمنان “شهدا و روحانیت” را هدف آماج و حمله قرار می‌دهند و عمامه‌پراکنی‌ها و فحاشی‌ها با هدف ایجاد تردید میان مردم است.
  وی با بیان اینکه نماینده سابق، ولی فقیه در مازندران و آیت‌الله سلیمانی با یکدیگر به همایش‌های مختلف می‌رفتند، خاطرنشان کرد: او لسان گرمی داشت.
  امام جمعه بابل با بیان اینکه آیت‌الله سلیمانی برای پرداخت دستمزد کارگری که در منزل‌شان تعمیرات انجام داده بود، در بانک حضور داشت، تصریح کرد: آیت‌الله سلیمانی این کار ساده را هم به شخص دیگری محول نکرده بود و شخصاً برای پرداخت مبلغ ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان دستمزد این کارگر به بانک مراجعه می‌کند که به صورت مظلومانه و ناگهانی توسط فرد خبیثی به شهادت رسید.
  وی با بیان اینکه آیت‌الله سلیمانی از وجوهات شرعی اصلا استفاده نمی‌کرد، اظهار کرد: فضای مجازی متاسفانه “مسموم، آلوده و محل جولان شایعات و القائات” دشمن شده است.
  همچنین مدیر اداره امور شعب بانک ملی مازندران در درباره ادعای دروغین رسانه‌های معاند مبنی بر موجودی ۴۲۰ میلیارد تومانی حساب بانکی آیت‌الله سلیمانی گفت: موجودی حساب آیت الله رقمی جزیی است.
  هرمز پژوئیده درباره ادعای دروغین رسانه‌های معاند مبنی بر موجودی میلیاردی حساب بانکی آیت‌الله سلیمانی گفت: حساب بانکی آیت‌الله سلیمانی قرض‌الحسنه پس‌انداز با رقمی جزئی بوده است.
  وی با بیان اینکه بحث‌های مطرح شده در رسانه‌های معاند صد درصد دروغ محض است افزود: طلب وجه نقد از شعبه بانک بابلسر صحت ندارد و آیت‌الله سلیمانی برای جابجایی وجه به میزان ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به بانک مراجعه کرده بود و تراکنش بانک نیز به همین میزان صورت گرفته است.
  مدیر شعب بانک ملی مازندران ادامه داد: موجودی حساب آیت‌الله سلیمانی رقمی جزئی و در حدود همان میزان برداشت بوده است.