صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • آغاز عملیات اجرایی پروژه فیبرنوری ایرانسل در شهرهای اردکان، شوش و بندر دیلم
 • فینال بزرگ با دو سبک متفاوت/ با تلویزیون اینترنتی آرپا، هیجان را قاب کنید
 • طوفان یامال، باد دماغ امباپه را خواباند!/ تا فینال با تلویزیون اینترنتی آرپا
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 9299  |  صفحه ۷ | ایران زمین  |  تاریخ: 31 اردیبهشت 1402
  ۱۲ دانش آموز مقاطع مختلف استان رتبه برتر نقاشی هوای پاک را کسب کردند
  ایلام- خبرنگار ابتكار - رئیس روابط عمومی شرکت پالایش گاز ایلام گفت: در پی فراخوان این پالایشگاه مبنی بر برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع هوای پاک، با استقبال کم نظیر از سوی دانش آموزان شهرستان های ایلام، چوار و ایوان بیش از ۸۰۰ اثر به این شرکت ارسال گردید.
  علی وحیدی با اشاره به اینکه نقاشی و در مجموع هنر راه مناسبی برای برقراری ارتباط با آحاد مختلف مردم است، اظهار کرد: نقاشی با موضوع هوای پاک دارای مضمون های اجتماعی است که انتقادات و پیشنهادات سازنده را از طریق نقاشی و هنر و استفاده از تأثیرگذاری آن به جامعه القا می کند.
  وی تصریح کرد: نقاشی هوای پاک در مدارس راهی برای آگاهی بخشی است تا کودکان را با مفهوم و اهمیت هوای پاک آشنا و با ایجاد رقابت به خلق ایده های گوناگون در این زمینه نیز کمک می شود.
  رئیس روابط عمومی شرکت پالایش گاز ایلام یادآور شد: در مجموع بیش از ۸۰۰ اثر نقاشی توسط دانش آموزان ایلام، ایوان و چوار برای این پالایشگاه ارسال شده که از این تعداد ۱۲ اثر توسط داوران برجسته استانی انتخاب شده و طی آئینی و با حضور نمایندگان اداره کل آموزش و پرورش، اداره کل حفاظت محیط زیست و حوزه هنری استان مورد تجلیل قرار گرفتند.
  وحیدی یادآور شد: در مقطع اول تا سوم ابتدایی، احمدرضا بسطامی از دبستان رسالت چوار، محمدمهدی فتاحی دبستان شهید فهمیده ایلام و نورا جریده از دبستان انقلاب اسلامی میشخاص در این رده سنی به ترتیب عنوان اول تا سوم را کسب کردند، وی گفت: در مقطع چهارم تا ششم ابتدایی آکو بهادری از دبستان ستاره گان زاگرس ایلام، سانیا قادری از دبستان شهید محمد نادری ایلام و محمدطاها چوکی از دبستان شیخ کلینی ۲ ایلام به ترتیب مقام اول تا سوم این رده سنی را کسب کردند.
  رئیس روابط عمومی شرکت پالایش گاز ایلام افزود: در مقطع متوسطه اول، احمدرضا سلیمانی از مدرسه ۱۴ خرداد ایلام ، دیانا روستایی از مدرسه آل عصمت چوار و ریژان پروری از مدرسه صادقیه ایلام به ترتیب مقام اول تا سوم این رده سنی را از آن خود کردند.
  وحیدی خاطرنشان کرد: در مقطع متوسطه دوم، آناهیتا اسماعیلی از مدرسه فضیلت ایوان، الهام ولی پور از مدرسه حضرت معصومه ایلام و آیلار محمودیان از مدرسه فضیلت ایوان به ترتیب نفر اول تا سوم این رده سنی را کسب کردند.