سرمقاله

بازارها از فرو ریختن می‌ترسند

پیمان مولوی

یاری در راستای همدردی
با هموطنان سیل‌زده
هموطنان شریف با جاری‏شدن سیلاب در برخی از استان‌های کشور، هماهنگ آستین همت بالا زدند و از طریق درگاه‌های مختلف بانک رفاه، بیش از 45 میلیارد و690 میلیون ریال کمک‌های نقدی خود را به هموطنان آسیب‌دیده از سیل‌های اخیر اهدا کردند.
به گزارش روابط‏عمومی بانک رفاه کارگران، در پی سیلاب‌های اخیر، هموطنان شریف در اقصی‏نقاط کشور عزیزمان با روحیه همدلی خود، از روزهای آغازین رخداد سیل در برخی از استان‌های کشور از طریق شماره حساب 99999900 و یا شماره کارت 5894631850259730 به نام سازمان هلال‏احمر نزد بانک رفاه کارگران تا 26 فروردین‏ماه بیش از 45 میلیارد و690 میلیون ریال کمک‌های نقدی خود را به هموطنان آسیب‌دیده از سیل‌های اخیر اهدا کردند که این کمک‌ها از طریق سازمان هلال‏احمر در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.
کارکنان خیّر بانک رفاه کارگران نیز برای همراهی با آلام مردم سیل‌زده کشور، با اهدای کمک‌‌های نقدی خود بیش از 3 میلیارد و 192 میلیون ریال به هموطنان سیل‌زده اهدا کردند که طی تصمیمات کمیته بحران بانک رفاه مقرر شد هم‌زمان با شناسایی نیازهای آسیب‌دیدگان از طریق سازمان هلال‏احمر، اقلام موردنیاز خریداری و از طریق سازمان‌های ذی‌ربط در اختیار هموطنان خسارت‌دیده قرار گیرد. امیدواریم در سایه الطاف الهی، شاهد رفع هرچه زودتر مشکلات هموطنان در مناطق سیل‌زده کشور باشیم.
بانک رفاه کارگران از روزهای آغازین سال 98 به یاری هموطنان نیازمند شتافت و مسئولان و کارکنان نوع‏دوست آن در راستای همدردی با هموطنان سیل‌زده، با اهدای کمک‌های نقدی، غیرنقدی، در نجات آسیب‌دیدگان گرفتار در سیلاب، حضور فعال داشتند و به ارائه اقدامات حمایتی پرداختند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام