سرمقاله

بازارها از فرو ریختن می‌ترسند

پیمان مولوی

مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت: در بازه زمانی ۲۰ روزه تعطیلات عید ۹۸ در منطقه ساری مصرف بنزین نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲ درصد کاهش داشته است .
سبحان رجب پورمدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری با بیان اینکه سواحل دریای خزر همواره درتعطیلات پذیرای گردشگران است ، افزود : میزان بنزین مصرف شده در ایام تعطیل ۲۰ روزه نوروز ۹۸ در منطقه ساری بیش از ۶۷ میلیون لیتر بود که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رقم کاهش ۲  درصدی مصرف بنزین را نشان می دهد .
سبحان رجب پور ازضرورت مصرف بهینه سوخت وتوجه جدی به الگوهای مصرف درسال رونق تولید گفت وعنوان کرد : آمار مصرف نفت گاز نیز در همین مدت  حدود ۱۵ میلیون لیتر است که این میزان مصرف در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ، کاهش ۱۸ درصدی را نشان می دهد.
رجب پور علت کاهش مصرف بنزین در نوروز ۹۸ را استفاده ازسوخت گاز سی ان جی و حادثه سیل درتعدادی از استانها اعلام کرد .
مدیر منطقه ساری توضیحاتی در مورد سیلی که در آغاز سال ۹۸ بخشهایی از استان مازندران را فرا گرفت داد ودرادامه گفت : میزان مصرف سوخت نقاط فاقد گاز شهری و سوخت جایگزین نفت سفید خانوار که به منظور تخلیه سیلاب از زمینهای کشاورزی در روستاها تا کنون مصرف شد حدود دو میلیون وسیصد هزار لیتر است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۴ درصد افزایش داشته است .
رجب پور تاکید کرد : در تعطیلات ۲۰ روزه ۹۸ تدابیر ویژه ای نسبت به ذخیره سازی و پخش و عرضه فرآورده های سوختی صورت گرفت و خدمات رسانی در این ایام به صورت شبانه روزی انجام شد و کارشناسان و بازرسان این منطقه به صورت محسوس و نا محسوس امر سوخت رسانی و نحوه توزیع در مجاری عرضه سوخت را نظارت کرده تا مشکلی در امر سوخت رسانی به موقع به مسافران به وجود نیاید .


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام