سرمقاله

سیاست در سنجه اقدام

علیرضا صدقی

رئیس فدراسیون بین‏المللی فوتبال از همه فدراسیون‌های عضو خواست که به توصیه‌های سازمان بهداشت جهانی برای مبارزه با کرونا عمل کنند.
به گزارش ایسنا و به نقل از elsport، شیوع روز‏افزون کرونا در کشورهای مختلف جهان نه تنها تهدیدی جدی برای سلامتی بازیکنان است بلکه همه لیگ‌های معتبر را هم تعطیل کرده و این احتمال زیاد است که رقابت‏های بزرگی مثل المپیک و یورو 2020 هم به تعویق بیفتد.
جیانی اینفانتینو رئیس فیفا در‏این‌باره پیامی برای همه فدراسیون‌ها داشت. او گفت: از همه فدراسیون‌ها می‏خواهم که برای جلوگیری از انتشار ویروس همه توصیه‏ها را رعایت کنند. در وسط این شرایط بحرانی باید توان و قدرت خود را به همه نشان دهیم و به خوبی از هواداران، بازیکنان، مربیان و همه کسانی که با ورزش در ارتباط هستند حمایت کنیم. این بسیار مهم است که برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا بهترین تصمیم‌ها را بگیریم و چنین چیزی نیاز به همکاری همه دارد.
رئیس فیفا ادامه داد: از همه فدراسیون‌های عضو می‌خواهم به توصیه‌های سازمان بهداشت جهانی عمل کنند و برای از بین بردن این وبای جهانی همکاری کنند. برای شکست دادن ویروس نیاز به همکاری و تلاش زیادی داریم.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام