سرمقاله

لزوم جراحی در اقتصاد فوتبال

نیما غلامرضایی

در راستای تامین و حفظ سلامت عمومی در شرایط فعلی ناشی از شیوع بیماری کرونا، مدیر عامل بیمه رازی برای تسهیل فرآیند صدور بیمه های این شرکت به خصوص بیمه اجباری شخص ثالث دستور ویژه صادرکرد.
بختیاری در این دستور ویژه ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن سال نو و آرزوی سلامتی، شادی و سربلندی برای همه مردم ایران، خواستار تسهیل در فرآیند تامین پوشش‏‏های بیمه‏ای و کاهش مراجعه‏کنندگان به شعب و نمایندگی‏ها شد.
پیرو این دستور که به کلیه مدیران ستادی‏، شعب و نمایندگان ابلاغ شده است، امکان خرید بر‏خط (online) بیمه نامه ثالث نیز از طریق اکوسیستم همراز به نشانی اینترنتی www.hamraz24.ir فراهم شد. همچنین مقرر شده است؛ برای تک تک بیمه گذارانی که بیمه‏نامه آنها بین بازه زمانی 98/12/25 لغایت 99/02/25 منقضی می‏شود، پیامک ویژه با درج نشانی اینترنتی ارسال و از آنها برای تمدید بیمه نامه‏های خود از طریق اکوسیستم همراز دعوت شود. علاوه بر این یک گروه کاری ویژه در سطح شعب بیمه رازی ماموریت یافت تا طی چند روز باقیمانده تا پایان سال از طریق تماس تلفنی، پیامک و احیاناً شبکه‏های اجتماعی برای تمدید بیمه نامه‏های آن دسته از افرادی که به هر دلیل امکان دسترسی به سامانه را ندارند، اطلاع رسانی کند تا بیمه گذاران به صورت غیر حضوری برای تمدید بیمه نامه خود اقدام کنند.
پایبندی به اصول اخلاقی و مسئولیت اجتماعی در حفاظت و صیانت از سلامت مردم، تسهیل گری امور بیمه گذاران و ساماندهی تیم‏های ویژه پاسخگویی به مشتریان از دیگر تاکیدات مدیر عامل بیمه رازی در این دستور ویژه بود.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام