سرمقاله

سیاست در سنجه اقدام

علیرضا صدقی

بانک رفاه در مواجهه با ویروس کرونا، در گذر از « هفته سلامت» به منظور قطع زنجیره شیوع ویروس کووید ۱۹ و تامین سلامت مردم، خدمات بانکی از راه دور خود را تقویت کرد.
به گزارش روابط‌عمومی بانک رفاه کارگران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی تابناک،، بانک رفاه در راستای رعایت پارامترهای تامین سلامت مردم و خانواده بزرگ بانک، با تامین اقلام بهداشتی و حفاظتی مقابله با کرونا، علاوه بر رفع نیازهای اولیه پرسنل خود در مواجهه با این ویروس، اقدامات گسترده‌ای در قالب کمک‌های مالی، اهدای‌ تجهیزات مقابله با این ویروس و تامین سلامت مردم در کشور کرده است.
بهره گرفتن از خدمات آنلاین بانکداری در کشور با هدف کاهش مراجعه حضوری به شعب بانک‌ها با استفاده از خدمات الکترونیک و آنلاین بانک رفاه نیز در این موقعیت افزایش یافت که از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
سامانه اطلاع‌رسانی پیام کوتاه
سامانه‌های اینترنت بانک 
موبایل‌بانک
همراه‌‌کارت (مشاهده موجودی و۳ گردش آخر
کارت و پرداخت قبوض، دریافت رمز دوم و...)
تبلت‌بانک
خدمات اینترنتی رفاه کارت(CIS)
همبانک (تنها با شماره‌گیری #713* بدون نصب هیچ
نرم‌افزاری، آگاهی از موجودی، ۳ گردش آخر، انتقال
وجه کارت به کارت در صورت دریافت رمز از شعبه و...)
تلفن‌بانک رفاه کارگران
رمز یکبارمصرف موبایلی(OTP)
اپلیکیشن موبایلی همراه‌کارت رفاه 
سامانه مدیریت یکپارچه مالی (سمیم)
دستیار دیجیتال رفاه
رفاه پرداخت
به این ترتیب مردم می‌توانند با حفظ سلامت خود و بدون نیاز به تردد در سطح شهرها، امور بانکی مورد نظرشان را با سهولت و اطمینان خاطر انجام دهند.
استفاده از خدمات تلفن‌بانک رفاه با در اختیار داشتن نام کاربری و رمز ورود و تماس با شماره 8307-021 ممکن می‌شود. در این خدمت غیرحضوری، کارفرمایان تامین اجتماعی می‌توانند حق بیمه کارگاه مورد نظر را پرداخت کنند و مشتریان بانک هم می‌توانند از خدماتی چون دریافت سه گردش آخر حساب، دریافت موجودی، انتقال وجه شناسه‌دار، شارژ تلفن همراه، پرداخت جرایم رانندگی، پرداخت قبوض، پرداخت اقساط تسهیلات، عملیات کارت از جمله تغییر رمز، اطلاع از وضعیت چک و دریافت صورت حساب بهره ببرند.
سامانه همبانک رفاه هم با شماره‌گیری کد #713* در کنار دیگر خدمات آنلاین بانک رفاه است که مخاطبان می‌توانند با استفاده از آن کارهای بانکی خود را در خانه یا محل کار با سهولت انجام دهند.
همچنین مرکز ارتباط با مشتریان بانک رفاه (فراد) به شماره 8525-021 به سوالات و درخواست‌های مشتریان پاسخ می‌دهد.
توجه به کرامت انسانی و اقدامات فراگیر
اهدای کمک به دانشگاه‌های علوم پزشکی و مراکز درمانی و بهداشتی کشورکه در خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا هستند، اعطای تسهیلات به تولیدکنندگان مواد شوینده و بهداشتی، حمایت از صاحبان کسب و کارها به‌ویژه کسب و کارهای کوچک که به دلیل شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا متضرر و با مشکلات مالی مواجه شده اند، تنفس سه ماهه پرداخت اقساط تسهیلات کادر درمانی و توزیع بسته‌های بهداشتی در بیمارستان‌ها، مناطق حاشیه‌نشین، مراکز نگهداری از کودکان بی‌سرپرست و مراکز خیریه از فعالیت‌های بانک رفاه در بخش کلان و کشوری عرصه مبارزه با بیماری کروناست و در بخش خرد نیز، توزیع بسته‌های بهداشتی، رعایت طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در سطح شعب، نصب روشویی در جلوی در ورودی شعب و یا تعبیه مکان ضدعفونی دست برای مشتریان، از جمله اقداماتی است که بانک رفاه با هدف تامین سلامت مردم به‌ویژه در « هفته سلامت» به آن اهتمام جدی نشان داد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام