سرمقاله

حاشیه و متن ماجرای سیلی خوردن استاندار

جلال خوش چهره

توئیتر می‌گوید زمان‌بندی انتشار توئیت‌ها به نسخه وب این پلتفرم اضافه شده است. حالا در قسمت پایین پنجره ایجاد توئیت جدید، آیکن تقویم اضافه شده که با کلیک کردن روی آن می‌توان تاریخ و ساعت انتشار توئیت را مشخص کرد.
اضافه‌شدن قابلیت زمان‌بندی پست‌ها در توئیتر از اواخر اردیبهشت‌ماه به گوش می‌رسید و حالا این قابلیت به نسخه وب اضافه شده است. حالا می‌توان زمان انتشار پست‌ها را حداکثر تا ۱۸ ماه آینده تنظیم کرد. کاربر همچنین می‌تواند از پنجره Schedule به لیست توئیت‌هایی که زمان‌بندی کرده دسترسی پیدا کند.
قابلیت دیگری که به نسخه وب توئیتر اضافه شده، امکان ذخیره‌سازی پیش‌نویس پست‌ها است. تا پیش از این نوشته‌هایی که کاربر در پنجره پاپ‌آپ ایجاد توئیت وارد کرده بود، تا زمانی که او در سایت حضور داشت ذخیره می‌شدند، ولی حالا می‌توان پست‌ها را به شکل پیش‌نویس ذخیره و بعداً آن‌ها را تکمیل کرد.
تا پیش از این اگر بیرون از پنجره ایجاد توئیت کلیک می‌کردید، فقط دو انتخاب برای تمام‌کردن توئیت یا پاک کردن آن داشتید، ولی حالا امکان ذخیره (Save) یا پاک‌کردن (Discard) پست فراهم شده است. سمت راست و بالای این پنجره نیز لینک UnsenTweets یا توئیت‌های ارسال نشده قرار گرفته که با کلیک کردن روی آن لیست پست‌های پیش‌نویس و زمان‌بندی‌شده نمایش داده می‌شود.
قابلیت زمان‌بندی پست‌های توئیتر در ابزار مدیریت پروفایل توئیتر به نام TweetDeck وجود دارد، ولی حالا همه کاربران می‌توانند به این قابلیت دسترسی داشته باشند. قابلیت زمان‌بندی توئیت‌ها از هم‌اکنون در نسخه وب توئیتر قابل دسترسی است، اگر هنوز این قابلیت برای شما فعال نشده باید کمی بیشتر منتظر بمانید.
منبع: دیجیاتو


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام