سرمقاله

در مسیر تجربه‌های شکست خورده؟

نیما غلامرضایی

رادیو کاتالونیا خبر از تنش شدید بین بازیکنان و کیکه ستین در جلسه پیش از شروع تمرین داد.
به گزارش ورزش سه، پس از تساوی بارسا در زمین سلتا که با گل دقیقه 88 یاگو آسپاس رقم خورد، بارسا وارد بحرانی جدید شد. رئال با پیروزی بر اسپانیول فاصله با بارسا را به دو امتیاز افزایش داد و به فاصله شش هفته تا پایان فصل، به نظر می‫‫رسد شانس قهرمانی بارسا بسیار کاهش یافته باشد.
نه تنها به دلیل افزایش فاصله با رئال که البته چندان زیاد نیست بلکه به خاطر شرایط حاکم بر رختکن تیم که گفته می‫شود یک قطع ارتباط کامل بین بازیکنان و اعضای کادر فنی به ایجاد شده است.
بازیکنان بارسا هرگز موافق اخراج ارنستو والورده نبودند و هنوز نتوانسته اند با ایده های کیکه ستین کنار بیایند. به خصوص رفتارهای پرخاشگرانه و تند ادر سارابیا دستیار کیکه ستین نیز مزید بر علت شده تا بازیکنان بر علیه او دست به شورش بزنند. این از نوع برخورد لیونل مسی با سارابیا در وقت استراحت کوتاه وسط بازی با سلتا نیز مشخص بود. کیکه ستین سرمربی بارسا در نشست خبری خود تایید کرد که در رختکن با بازیکنانش صحبت کرده است. طبق ادعای رادیو کاتالونیا، این جلسه بسیار پر تنش بوده و حواشی زیادی هم داشته است. بازیکنان مخالفت قاطع خود با تاکتیک‫های ستین را به گوش او رساندند و گفتند که با این روش قهرمان نخواهند شد. آنها همچنین از رفتارهای سارابیا نیز گلایه کرده و خواهان برکناری او یا کمتر شدن نقشش روی نیمکت شدند. بازیکنان به ستین گفتند که ترجیح می‫دهند همچون زمان حضور ارنستو والورده، ارتباطی مستقیم با سرمربی داشته باشند و نه با دستیار او. گفت‫و‫گوی طرفین برای مدتی طولانی ادامه داشت اما بر خلاف ادعای امروز ستین، توافقی حاصل نشده و سرمربی همچنان روی ایده های خود اصرار دارد. برخی منابع نیز مدعی شده اند که در‫صورت ناکامی بارسا در بازی برابر اتلتیکو، ستین ممکن است از کار برکنار شود.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام