سرمقاله

سیاست در سنجه اقدام

علیرضا صدقی

ستاره ایرانی زنیت سنت‌پترزبورگ سومین قهرمانی خود در فصل ۲۰-۲۰۱۹ را به همراه تیمش به دست آورد.
به گزارش ورزش سه، تیم زنیت سنت‌پترزبورگ که سردار آزمون را در اختیار دارد و در این فصل موفق به کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی روسیه شده، از ساعت ۲۰:۳۰ جمعه شب در استادیوم زسکا آرنا در بازی سوپر کاپ به مصاف لوکوموتیو مسکو، تیم دوم جدول لیگ رفت.
زنیت سنت‌پترزبورگ‌ که مثل مسابقه اخیرش در فینال جام حذفی سردار آزمون را از ابتدا در ترکیب و خط حمله داشت، در دقیقه ۱۴ روی ارسال سانتوس از جناح چپ و ضربه سر آرتم زیوبا به گل رسید و در نیمه اول به برتری دست یافت.
اوزدوئف در دقیقه ۶۹ روی پاس به عقب سباستین دریوسی موفق شد با شوت تماشایی از پشت محوطه جریمه که به زیر طاق دروازه لوکوموتیو مسکو هم اصابت کرد، گل دوم زنیت سنت‌پترزبورگ را به ثمر رساند.
در ادامه لوکوموتیو مسکو یکی از گل‌های خورده را توسط کورلوکا جبران کرد، اما در نهایت یاران آزمون موفق به کسب پیروزی ۲ بر یک شدند تا سومین جام قهرمانی در یک فصل را در سوپر کاپ به دست آورند.
سردار آزمون، ستاره ایرانی زنیت سنت‌پترزبورگ که در فصل اخیر لیگ برتر روسیه موفق به کسب عنوان آقای گلی شده بود، تا دومین دقیقه وقت‌های تلف شده دیدار با لوکوموتیو مسکو در زمین بود و به‌عنوان آخرین تعویضی بازی جای خود را به ریگونی داد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام