سرمقاله

سیاست در سنجه اقدام

علیرضا صدقی

آذربایجان شرقی - فلاح: تنوع‌بخشی به فعالیت‌ها و اقدامات فرهنگی و آموزشی در راستای مدیریت مصرف آب نقش مهمی در این زمینه دارد و از تلفات آب در تمامی بخش‌های مصرف جلوگیری می‌کند.
همزمان با فصل گرم تابستان و شیوع بیماری کرونا و به تبع آن افزایش میزان مصرف آب توسط مشترکین و بمنظور ترغیب و تشویق شهروندان به صرفه جویی در مصرف آب، معاون مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی به همراه نمایندگان رسانه های گروهی و بصورت نمادین با حضور در منزل مشترکین کم مصرف از آنان تجلیل بعمل آوردند.
معاون مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی با اعلام این مطلب که استفاده از ابزارهای انگیزشی و تشویقی در سال‌های اخیر در برنامه‌های کاری این شرکت قرار گرفته است، تصریح کرد: علاوه بر فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی که توسط شرکت آبفا استان در بین اقشار مختلف مردم انجام می‌شود، در راستای تنوع‌بخشی به این اقدامات با به‌کارگیری مکانیزم های ترغیبی و تشویقی، مشترکین کم‌مصرف نیز شناسایی و تقدیر می شوند.ابراهیم زاده، از  خانواده های کم مصرف و هم استانی های و مشترکینی که با مدیریت بهینه مصرف شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی را همواره یاری می کنند، تشکر و قدردانی کرد.
در ادامه این دیدار، مشترک نمونه و منتخب در مصاحبه با خبرنگاران رسانه ها با تاکید بر مدیریت مصرف اظهار داشت: رعایت الگوی مصرف و مدیریت مصرف آب مساوی با احترام به حقوق دیگران است و ما با این کار ضمن خشنودی پروردگار موجب بهره مندی همگان از آب شرب می شویم.
وی خطاب به سایر خانواده های کم مصرف، افزود: شما با مدیریت مصرف یک فریضه الهی را به جا می آورید. به ویژه در شرایط کنونی که با ادامه روند خشکسالی و کاهش منابع تامین آب، با بحران کمبود آب مواجه هستیم و  ضروری است همه با هم مدیریت مصرف را اعمال کنیم تا این بحران را به ویژه در فصل گرم تابستان به خوبی پشت سر بگذاریم.
لازم به ذکر است بر اساس اعلام روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی، در پایان این دیدارها و به رسم قدردانی، هدایا و لوح تقدیر به خانواده های این عزیزان  اهداء گردید.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام