سرمقاله

سیاست در سنجه اقدام

علیرضا صدقی

طی نشست معاون و رئیس اداره ورزش و تفریحات سالم #سازمان_فرهنگی_اجتماعی_و_ورزشی  شهرداری زاهدان با تعدادی از بانوان ورزشکار، بر لزوم حمایت از فعالیتهای ورزشی بانوان در محیطی بدون دغدغه تاکید شد
معاون سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گفت: با توجه به جایگاهی که بانوان در فعالیتهای ورزشی دارند می توانند به عنوان پایه گذاران این عرصه نقش مهمی را ایفا و به خوبی این فرهنگ را به خانواده ها و جامعه تسری دهند.
"ریگی فرد " با اشاره به توجهی که شهرداری به ورزش بانوان دارد‌؛ افزود: شهرداری زاهدان بیش از ۲۰ سال است که به مقوله ی ورزش بانوان توجه ویژه ای داشته که در این راستا  باغ خانواده در سالهای متمادی به عنوان محلی امن و به دور از دغدغه در ساعتی مشخص در اختیار بانوان قرار داشته تا به فعالیتهای ورزش بپردازند.
  وی ادامه داد: جمع کثیری از بانوان هر روز صبح جهت انجام فعالیتهای ورزشی در باغ خانواده حضور می یابند و ما نیز تا کنون ضمن خرسندی از پویایی و نشاط این قشر مهم جامعه؛ همچون سنوات گذشته حامی ورزش صبحگاهی بانوان در این مکان خواهیم بود.
رئیس اداره ورزش و تفریحات سالم سازمان فرهنگی ،اجتماعی و ورزشی شهرداری نیز گفت: حمایت از ورزشهای همگانی همواره مورد توجه ما بوده که در این راستا حمایت از ورزش بانوان بخاطر نقش آفرینی گسترده ای که در جامعه دارند بیش از سایر مقوله ها مورد حمایت ما قرار دارد که استمرار این امر با جدیت مورد تقاضای ماست.
 "نهتانی" با اشاره به اپیدمی بیماری کرونا در جامعه گفت:  شیوع کرونا ویروس فعالیتهای ورزشی را با دشواریهایی همراه ساخته و نگرانی هایی را برای ورزشکاران ایجاد کرده اما در حال حاضر با تغییر سبک زندگی و رعایت پروتکل های بهداشتی باز هم ورزش و فعالیتهای جسمانی در جامعه بخصوص ورزشهای همگانی و ورزش بانوان همچنان جریان دارد و ما نیز در این راستا خود را ملزم به حمایت از ورزشکاران میدانیم.
 گفتنی است؛ در ابتدای این نشست مشاور شهردار در امور بانوان نیز توضیحاتی در مورد پی گیری مسائل بانوان ورزشکار در باغ خانواده و شرایط کنونی ورزش بانوان مبتنی بر حفظ پروتکل های بهداشتی ارائه داد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام