سرمقاله

چرا رسیدن به توافق در برجام، منطقی ترین کار است؟

سید حامد مرندی

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران از دستگیری سارق لوازم داخل خودرو و کشف ۵۰ فقره سرقت خبر داد و گفت: در این رابطه مالخر اموال سرقتی شناسایی و دستگیر شد.
به گزارش ایسنا، سرهنگ کارآگاه علی کنجوریان اظهار کرد: اوایل خرداد ماه پرونده‌ای با موضوع سرقت لوازم داخل خودرو با دستورقضائی برای رسیدگی تخصصی به پایگاه ششم پلیس آگاهی ارسال شد.
وی افزود: محتویات پرونده حاکی از آن بود شاکی خودرویش را در کنار خیابان پارک کرده و کیفش را که حاوی مدارک هویتی، دسته چک، اسناد ملکی، وجه نقد و چند سکه بهار آزادی بود را در صندوق عقب خودروی خود قرار می‌دهد و پس از بازگشت متوجه تخریب قفل صندوق عقب و سرقت کیفش می‌شود. با ارسال پرونده به پلیس آگاهی، کارآگاهان برای به دست آوردن سرنخی از عامل یا عاملان سرقت، به محل وقوع جرم اعزام و با پایش محدوده وقوع جرم موفق به کشف ردی از سارق که جهانگیر نام داشت در سرقت می‌شوند.
کنجوریان در ادامه گفت: در ادامه رسیدگی به پرونده کارآگاهان متوجه می‌شوند تعدادی از برگه‌های دسته چک شاکی توسط فردی به نام وحید مصرف شده است که با هماهنگی قضائی وحید دستگیر شد و پس از انتقال به پلیس آگاهی به تحصیل چک‌های مسروقه از جهانگیر اعتراف و اظهار کرد که حدود ۱۰ فقره کلاهبرداری با دسته چک شاکی انجام داده است که در بازرسی از منزل وحید نیز تعدادی چک مسروقه دیگر کشف شد.
وی با اشاره به اینکه کارآگاهان موفق شدند مخفیگاه جهانگیر را در شرق تهران شناسایی کنند، اظهار کرد: با دستگیری جهانگیر و انتقال وی به پلیس آگاهی او به ۵۰ فقره سرقت لوازم داخل خودرو اعتراف و اظهار کرد، اموال و مدارک شاکی را به همدستی یکی از دوستانم به نام امین سرقت کرده‌ام.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام