سرمقاله

حاشیه و متن ماجرای سیلی خوردن استاندار

جلال خوش چهره

باشگاه پرسپولیس به هافبک عراقی جدایی طلب خود اعلام کرده با نظر کادرفنی تنها قادر به صدور رضایتنامه او در نیم فصل خواهند بود.
به گزارش ورزش سه، بشار رسن بعد از پایان دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب که با صعود پرسپولیس به فینال این رقابت‌ها همراه شد، درخواست جدایی خود را به مسوولان تیم اعلام کرده است.
با این حال علی‫رغم موافقت ابتدایی مهدی رسول پناه برای این جدایی، با مخالفت به موقع یحیی گل محمدی، باشگاه به این بازیکن اعلام کرده که قادر به صدور رضایتنامه او نخواهد بود.
پرسپولیس با حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا و با توجه به محرومیت احسان پهلوان و وحید امیری و همچنین نامشخص بودن وضعیت بازیکنانی چون عیسی آل کثیر، شجاع خلیل زاده و محمد نادری، نیاز به حفظ تیم خود در شرایطی دارد که پنجره نقل و انتقالاتی‌اش نیز بسته است.
با این حال اکنون باشگاه پرسپولیس در راه تعامل با این هافبک عراقی جدایی طلب اعلام کرده که تنها درصورتی موافقت خود با صدور رضایتنامه‌اش برای قطر اس سی را اعلام خواهد کرد که این باشگاه توافق کند در نیم فصل او را به خدمت بگیرد.
باشگاه پرسپولیس به دنبال تکرار شیوه انتقالی است که پیش از این علیرضا بیرانوند دنبال کرده بود و این باشگاه در توافق با انتورپ بلژیک درنهایت او را در روزهای پایانی فصل در اختیار آنها قرار داده بود، درصورتی توافق و قرارداد طرفین در زمستان فصل گذشته به امضا رسیده بود.
باید دید بشار رسن و مدیربرنامه‌اش در شرایط کنونی با این شیوه انتقال موافقت خواهند کرد و یا اینکه از همه مهمتر باشگاه قطر اس سی به این توافق خواهد رسید یا این ماجرا همچنان ادامه خواهد داشت.
موضوع مهم این است که با نظر یحیی گل محمدی باشگاه پرسپولیس به هیچ عنوان و با هیچ رقمی رضایت خود برای صدور رضایتنامه بشار رسن را در مقطع کنونی صادر نخواهد کرد. مساله مهم دیگر این است که باشگاه و تیم حقوقی - مالی باید مراقبت لازم در خصوص بندهای قراردادی بشار رسن را صورت دهند تا این بازیکن موفق نشود با ابتدایی‫ترین بند یعنی عدم دریافت حقوق دو ماهه به فسخ بدون دردسر دست یابد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام