سرمقاله

چرا رسیدن به توافق در برجام، منطقی ترین کار است؟

سید حامد مرندی

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری دو برادر سارقی خبر داد که ۱۱۰ میلیارد ریال ارز و دلار را از منزلی در محله اختیاربه سرقت کرده بودند.
به گزارش ایلنا، سرهنگ قاسم دستخال در این باره گفت: اوایل مهر ماه پرونده‌ای با موضوع سرقت منزل در حوالی اختیاریه به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران ارجاع شد و طی آن شاکی اظهار کرد که سارق یا سارقان مقادیر فراوانی طلا و ارز به ارزش حدود ۱۱۰ میلیارد ریال از منزل وی سرقت کرده‌اند.
این مقام انتظامی گفت: در گام اول تحقیقات بلافاصله اکیپی از کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت منزل برای بررسی میدانی به نشانی اعلامی اعزام شدند و مشخص شد که سارقان دو نفر بودند و با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت به منزل شاکی مراجعه کرده‌اند.
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران با اشاره به اینکه در تحقیقات میدانی تصویری از چهره سارقان به دست آمد، گفت: در گام بعدی از تحقیقات پلیسی، مخفیگاه یکی از سارقان به نام سینا در محله خانی‌آباد شناسایی شد.
سرهنگ دستخال گفت: در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهم دوم پرونده برادر سینا و این دو برادر با همکاری یکدیگر سرقت را انجام داده‌اند. با هماهنگی‌های قضائی هر دو متهم در دو عملیات جداگانه دستگیر شدند و بخش اعظم اموال مسروقه نیز در منزل متهمان کشف شده است.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام