سرمقاله

حکمرانی آب باید تغییر کند

محمدعلی وکیلی

جانشین رئیس پلیس آگاهی ناجا از دستگیری سارقان طلاجات زنان سالخورده در یکی از استان ها خبر داد و از هم وطنان خواست مراقب سوء استفاده مجرمان باشند.
به گزارش ایلنا، سردار فرامرز به‌گذر اظهار کرد: در پی اعلام شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر این که افرادی به بهانه کمک به فقرا و نیازمندان در نزدیکی مساجد و معابر، پرسه زده و طلاجات (گوشواره، انگشتر، دستبند و...) آنان را به سرقت برده‌اند، بلافاصله تحقیقات پلیسی آغاز و کارآگاهان موفق شدند سارقان را در یک اقدام ضربتی شناسایی و دستگیر کنند.
وی افزود: کارآگاهان ابتدا چهره فرضی سارقان را مشخص و با انجام تحقیقات میدانی و روش‌های علمی کشف جرایم، موفق شدند سارقان را شناسایی، دستگیر و در بازرسی از خودروی آنان، مبالغ زیادی اسکناس، دلار تقلبی و طلاجاتی که در همان روز از زنان سالخورده کف‌زنی کرده بودند، کشف کنند.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، جانشین رئیس پلیس آگاهی ناجا با بیان این که متهمان تاکنون به ۴۰ فقره سرقت به این شیوه اعتراف کرده‌اند، تصریح کرد: پلیس طبق قانون با مخلان امنیت برخورد قاطع کرده اما شهروندان نیز باید نسبت به ترفندهای متقلبانه و فریبکارانه شیادان آگاه باشند و هر گونه موارد مشکوک را در اسرع وقت به مرکز فوریت‫های پلیسی ۱۱۰ گزارش کنند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام