سرمقاله

حکمرانی آب باید تغییر کند

محمدعلی وکیلی

رئیس کل بیمه مرکزی از تمبر یادبود هفتمین سالگرد تاسیس بیمه سرمد رونمایی کرد.
مراسم رونمایی از تمبر یادبود هفتمین سالگرد تاسیس بیمه سرمد که با نماد کرونا منتشر شده است، با حضور غلامرضا سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی، مجتبی کاتب رئیس هیئت مدیره و مهدی مهدوی مدیرعامل بیمه سرمد برگزار شد.
«امیدوارم سالروز تاسیس بیمه سرمد، برای ملت ایران از منظر بیمه‌ای با برکت باشد»، این جمله‌ای بود که سلیمانی پس از رونمایی از تمبر یادبود تاسیس بیمه سرمد برای سرمدی‌ها نوشت.
همچنین در این مراسم از خدمت جدید بیمه سرمد در حوزه باشگاه مشتریان وی‌آی‌پی و نیز کتاب «انقلاب فناوری در صنعت بیمه» ترجمه و تالیف مجتبی کاتب، رئیس هیئت مدیره بیمه سرمد نیز رونمایی شد.
رئیس کل بیمه مرکزی در این مراسم گفت: اگر بتوانید برای مشتریان ویژه بیمه سرمد که در باشگاه مشتریان شما عضو هستند، خدمات منحصر به‌فردی را در نظر بگیرید که به محض تماس با مرکز 1516 سرمد، این خدمات را به آنان ارائه کنید، کار باارزشی است که می‌تواند به رشد شما بهتر کمک کند.
سلیمانی افزود: شما می‌توانید این خدمات را حوزه بیمه شخص ثالث و درمان ارائه کنید که به شما کمک زیادی می‌کند.
وی به شیوع بیماری کرونا در کشور اشاره کرد و گفت: می‌توانید خدمتی به مشتریان ویژه خود ارائه کنید که در زمان ابتلا به کرونا، مراحل تست کرونا، تجویز دارو و هماهنگی خدماتی مانند سی‌تی‌ اسکن و آمبولانس از طریق هماهنگی شما برای مشتریانتان انجام شود و حتی تجویز دارو از طریق پیام‌رسان‌ها صورت بگیرد.
سلیمانی گفت: اگر بتوانید چنین خدماتی را به مشتریان ارائه کنید، یک بازار خاص را برای شرکت ایجاد می‌کنید و مشتریان وی‌آی‌پی به سمت شما می‌آیند و یک فضای جدیدی را در صنعت بیمه ایجاد می‌کنید.
رئیس کل بیمه مرکزی همچنین درباره کتاب «انقلاب فناوری در صنعت بیمه»، گفت: این کتاب به دلیل اینکه به حوزه فناوری اطلاعات در صنعت بیمه می‌پردازد، مورد نیاز صنعت است.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام