سرمقاله

هنر ایجاد ارتباط با مخالفان

جلال خوش‌چهره

نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی رشته نقاشی با نام " بهارنگ" صبح امروز سه شنبه ۱۸ خرداد ماه توسط مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و مسولین مربوطه در محل نگارخانه رسول مهر افتتاح شد. این نمایشگاه (به ترتیب حروف) دربرگیرنده مجموعه ای از آثارهنرمندان سعیده آرین، حمید جعفری شکیب، خدیجه رجبی، ابوالحسن ریاضی،فاطمه طهرانی، زهرا علیزاده، فرهنگ عاطفی، حسن نوروزنیا، بهداد نجفی و رضا یعقوبی قلعه نو می باشد.
بهداد نجفی اسدالهی برگزارکننده ( کیوریتور) نمایشگاه با اعلام استقبال هنردوستان از برگزاری نمایشگاه ها و تاثیر هنر بر خلاقیت و مسولیت هنرمند در قبال جامعه ،توجه روزافزون به هنر را موجب دلگرمی هنرمندان و مشوق ایشان دانست.
همچنین وحیدنیا مسول ارتباطات نمایشگاه ، ضمن قدردانی از توجه و پشیتبانی دلگرم کننده اداره کل فرهنگ و ارشاد استان تهران و رسانه ها از هنر و هنرمندان ، با اعلام برپایی نمایشگاه از هجدهم لغایت 21 خردادماه هزار و چهارصد ،اعلام کرد که بازدید از این نمایشگاه از ساعت یازده الی هجده امکانپذیر بوده و هنردوستان و هنرمندان می توانند با حضور در محل نگارخانه واقع در اداره کل ارشاد استان تهران به آدرس سعادت آباد، بلوار دریا، خیابان سردار دریا (مطهری) شمالی، ابتدای خیابان مروارید به تماشا ، گفتگو و تبادل نظر در خصوص آثار به نمایش درآمده ، بپردازند .


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام