سرمقاله

بازارها از فرو ریختن می‌ترسند

پیمان مولوی

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری بابیان اینکه، در ماجرای کم آبی تماشاچی نیستیم بلکه از طریق مجاری قانونی و شرعی و همچنین از طریق مسئولین استانی و ملی در حال پیگیری این معضل هستم، گفت: از شما مردم تقاضا دارم که احتیاط کرده و به هجمه‌های دشمن توجه کنید چرا که درصدد سوءاستفاده از شرایط پیش آمده هستند تا از آب گل‌آلود ماهی بگیرند تا به اهداف فتنه‌انگیزشان در راستای ریختن خون و به هم ریختن امنیت برسند.
آیت‌الله عباس کعبی در گفت‌وگو با فارس در اهواز در پیامی به زبان عربی و خطاب به مردم استان اظهار کرد: سلام و درودم را به مردم و فرزندان عزیزمان در خوزستان می‌رسانم و به آنها می‌گویم همانطور که می‌دانید در تلاشم تا مطالبات مشروع، قانونی و به حق شما را در رابطه با آب و سایر مشکلات به مسئولان استانی و ملی برسانم.
وی افزود: همچنین مطالبات و استغاثه شما در زمینه خشکسالی و بی‌آبی هورالعظیم و رودخانه کرخه را در سطح ملی نیز پیگیری خواهم کرد تا به اذن خدا به راه‌حل درست و سریع مشکلات رسیده و آن را حل کنیم. نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: به همان صورت که رئیس جمهوری منتخب، آیت‌الله رئیسی به شما وعده داد و همچنین طی گفت‌وگویی که بنده با وی داشتم به محض تصدی ریاست جمهوری سریعا به امور رسیدگی خواهد کرد.
وی افزود: همچنین از ریاست جدید قوه قضائیه درخواست پیگیری این مشکلات استان را داشتم تا حقوق عامه مردم استان احیا شود. کعبی عنوان کرد: ما در این ماجرا تماشاچی نیستیم بلکه از طریق مجراهای قانونی و شرعی و همچنین از طریق مسئولین استانی و ملی در حال پیگیری معضل کم‌آبی هستم و صدای شما را به دفتر مقام معظم رهبری رساندم. وی افزود: از شما مردم تقاضا دارم که احتیاط کرده و به هجمه‌های دشمن توجه کنید چرا که درصدد سوءاستفاده از شرایط پیش آمده هستند تا از آب گل‌آلود ماهی بگیرند تا به اهداف فتنه‌انگیزشان در راستای ریختن خون و به هم ریختن امنیت برسند. نماینده خوزستان در مجلس خبرگان بیان کرد: همه ما مطالبه‌گر حفظ امنیت در کشور هستیم و فرصت فتنه‌انگیزی را با مطالبه‌گری آرام و مشروع در زمینه مشکلات آب و همچنین سایر مشکلات باید از دشمن گرفت.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام