سرمقاله

علی دایی، فردوسی‌پور و اینک وریا غفوری

آرین احمدی

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از واژگونی کامیون به علت عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه در میدان هفت تیر آن خبر داد.
به گزارش میزان و به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، مجید رنجبر اظهار کرد: در ساعت ۰۲:۰۰ بامداد در محدوده میدان هفت تیر یک دستگاه کامیون حامل بار واژگون می‌شود.
وی افزود: این کامیون به علت عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه پس از برخورد با جداول به پهلوی چپ واژگون می‌شود.
رنجبر گفت: خودرو‌های عبوری در حال تردد خیلی خوش شانس بودند که این کامیون در حال واژگونی با وسیله آنان برخورد نکرد و آنان توانستند قبل از برخورد خودروی خود را متوقف و دقیقا قبل از توقف کامل این کامیون آن‌ها نیز متوقف شوند.
وی بیان کرد: بلافاصله پس از این حادثه رییس و تیم‌های کارشناسی پلیس راهور تهران بزرگ در محل حضور یافتند و ضمن ایمن‌سازی محل حادثه به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.
رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: با تلاش‌های عوامل راهور در محل حادثه و بیرون آوردن راننده کامیون از فضای محبوس شده، نسبت به جابجایی این کامیون اقدام شد و جرثقیل سنگین پلیس راهور تهران بزرگ این غول آهنی را به گوشه راه منتقل کرد.
وی از رانندگان خواست حین خلوتی معابر و بزرگراه‌ها، از سبقت و سرعت جدا خودداری کنند و همیشه با سرعت مطمئنه و مجاز حرکت کرده تا شاهد بروز این حوادث در سطح شهر نباشیم.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام