سرمقاله

بازارها از فرو ریختن می‌ترسند

پیمان مولوی

«ایستوود» به کارگردانی علیرضا رسولی‌نژاد به بخش مسابقه «روح آزاد»، سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم «ورشو» در کشور لهستان راه یافت.
به گزارش ایسنا، سی و هفتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم «ورشو» به صورت آنلاین و فیزیکی از تاریخ ۸ تا ۱۷ اکتبر ۲۰۲۱ (۱۶ تا ۲۵ مهر ماه) برگزار خواهد شد و بر اساس اعلام روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، مستند «ایستوود» در بخش «روح آزاد» این رویداد سینمایی به نمایش گذاشته خواهد شد.
در این بخش فیلم‌های مستند و داستانی خلاق، مستقل و دارای نوآوری بالای ۶۰ دقیقه از سراسر جهان نمایش داده می‌شوند و سه داور از کشورهای لهستان، جمهوری چک و بلاروس فیلم‌ها را داوری می‌کنند.
جوایز نتپک (شبکه ارتفای سینمای آسیا پاسیفیک) و جایزه‌ای از سوی تماشاگران به بهترین فیلم‌ها در این جشنواره اهدا خواهد شد.
«ایستوود» که پیش از این به بخش مسابقه هجدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند کپنهاک راه یافته بود، داستان فیلمسازی آماتور است که بعد از دیدن عکس شخصی شبیه «کلینت ایستوود» در یک روزنامه، برای پیدا کردنش راهی سفر می‌شود. بخش کوتاهی از این فیلم در تهران و بخش اصلی فیلم در شهرستان سیرجان و روستاهای اطراف فیلمبرداری شده است.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام