سرمقاله

بازارها از فرو ریختن می‌ترسند

پیمان مولوی

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان از ارتقاء ساختار سازمانی این شرکت خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، منوچهر فلاح در تشریح این خبر گفت: شرکت گاز استان کرمان به دلیل رشد فزاینده در تمام شاخص های عملکردی توانسته است یک پله ارتقاء ساختار سازمان از پایه C به Dرا کسب نماید. وی در ادامه افزود: این ارتقاء به دلیل افزایش تعداد مشترکین به بیش از 708 هزار در سه بخش خانگی، صنعتی و عمومی، رشد بیش از 100 درصدی تحقق ظرفیت گازرسانی به صنایع و اجرای بیش از 22 هزار کیلومتر خطوط انتقال، تغذیه و توزیع در استان کرمان بدست آمده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت: بدون شک تمامی افتخارات کسب شده مرهون تلاش های همهی عزیزانی است که با تمام وجود در این عرصه خدمتگذار مردم هستند لذا برخود لازم می دانم از مدیران محترم وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران که همواره پشتیبان و همراه ما بوده اند تشکر و قدردانی کنم.
فلاح ضمن تشکر از همکاران محترم شرکت گاز استان کرمان بیان کرد: خداوند را شاکرم که امروز شاهد به ثمر رسیدن زحمات بی شائبه آنها هستیم و خبر مسرت بخش ارتقا ساختار سازمان از پایه C به D باعث خوشحالی اینجانب و همکاران تلاشگرم گردید. وی در خاتمه با آرزوی موفقیت، سرافرازی و سربلندی برای همکاران محترم خود، کسب این افتخار ارزنده را به جامعه شرکت گاز استان کرمان تبریک گفت.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام