سرمقاله

بازارها از فرو ریختن می‌ترسند

پیمان مولوی

امیر برومند مدیر بنیاد مسکن شهرستان لارستان از اعطای بیش از هشت میلیارد تومان در یکسال گذشته به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان خبر داد و بیان داشت : 20 واحد مسکونی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد لارستان با مشارکت بنیاد مسکن به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس ، با حضور مدیر کل کمیته امداد فارس دو واحد مسکونی ویژه مددجویان تحت حمایت این نهاد با مشارکت بنیاد مسکن لارستان بصورت نمادین افتتاح و به بهره برداری رسید.
در این آیین محمد بذر افشان پرداخت ۵۲۵ فقره تسهیلات ساخت مسکن به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لارستان خبر داد.
20 واحد مسکونی به‌همراه ۱۱۵ طرح اشتغالزایی کوچک و زودبازده در لارستان ویژه مددجویان کمیته امداد با حضور جمعی از مسئولان محلی افتتاح شد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس در آیین افتتاح این واحدها گفت: میزان هزینه ساخت این تعداد واحد مسکونی افزون بر ۱۴۰ میلیارد ریال بوده است که به طور میانگین برای ساخت هر واحد حدود هفت میلیارد ریال هزینه شده است.
محمد بذرافشان گفت: همچنین ۱۰۳ واحد دیگر نیز در بخش ها، روستاها و مناطق محروم لارستان با پیشرفت فیزیکی بالای ۹۰ درصد در دست ساخت است که به زودی و ظرف یک ماه دیگر نیز بهره برداری خواهد شد.  وی تصریح کرد که زیربنای این تعداد واحد مسکونی در مجموع حدود سه هزار مترمربع است که با کمک خیرین و مشارکت خود مددجو و حمایت کمیته امداد ساخته شده اند.
بذرافشان یادآور شد: در صورتی که مسئولان و خیرین منطقه و دستگاه های متولی از جمله بنیاد مسکن و اداره کل راه و شهرسازی زمین مورد نیاز را تامین کنند، کمیته امداد نیز در کمترین زمان ممکن اقدام به ساخت واحدهای مسکونی برای مددجویان به ویژه ایتام و نیازمندان مسکن در شهرستان لارستان خواهد کرد. امیر برومند مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لارستان هم در حاشیه این برنامه ، از پرداخت ۵۲۵ فقره تسهیلات ساخت مسکن اعم از طرح ویژه بهسازی و بازسازی حوادث و بلاعوض احداثی و تعمیری به مددجویان تحت پوشش کمیته امدام امام خمینی (ره) به مبلغ سیصد و سیزده میلیارد و نهصد میلیون ریال خبر داد.
در آیین بهره برداری از واحدهای مسکونی توسط بذرافشان مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس با اهداء لوح تقدیر از خدمات شایسته امیر برومند مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لارستان در محرومیت زدایی از جامعه لارستان تجلیل شد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام