سرمقاله

دودش به چشم اکثریت ونونش به جیب اقلیت‌!

محمدعلی وکیلی

محمد باباکردی، سرپرست معاونت فنی بیمه تعاون در حاشیه بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان گفت: شرکت بیمه تعاون با توجه به اهمیت و ضرورت صنعت ساختمان و اینکه بیمه نامه‌های زیادی با این حوزه مرتبط هستند، سرمایه گذاری‌های خوبی در بخش‌های منابع انسانی، نرم‌افزاری و سخت‌افزاری این حوزه انجام داده است.
وی ادامه داد: بیمه تعاون در مدیریت بیمه نامه‌های مهندسی و مسئولیت شرکت از چندین مهندس متخصص و کار آزموده در این حوزه بهره‌مند شده و بدین ترتیب بیمه نامه‌هایی مرتبط با صنعت ساختمان را با پوشش‌های کامل و با حق بیمه نامه‌های منطقی و کاملا فنی در اختیار بیمه گذاران قرار می‌دهد.
باباکردی افزود: با سازمان نظام مهندسی ساختمان مذاکرات اولیه صورت گرفته و امیدواریم تا سه ماه آینده اجرایی شود، تا بتوانیم خدمات بیمه‌ای را به تمام اعضا نظام مهندسی چه حقیقی و چه حقوقی به صورت کامل ارایه دهیم. سرپرست معاونت فنی بیمه تعاون گفت: در حال حاضر بیمه نامه ای که بیمه تعاون در اختیار بیمه گذران قرار می‌دهد هم به صورت تکی و هم به صورت پکیج بیمه‌ای است.
وی در ادامه افزود: شرکت بیمه تعاون یک واحد مشاوره طراحی راه‌اندازی کرده است که همکاران شرکت در این واحد هم در حوزه مهندسی و هم در حوزه بیمه متخصص هستند و به اعضاء سازمان نظام مهندسی مشاورهای لازم را جهت صدور بیمه نامه و خسارت می‌دهند، این کار باعث می شود که نیاز جامعه مهندسی کشور در این زمینه رفع شود.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام