سرمقاله

مردم مقابل مردم

ژوبین صفاری

نماینده کشورمان در وین با بازنشر اظهارات رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در نشست سالانه مجمع عمومی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی بر مصمم بودن ایران در ادامه دادن برنامه هسته ای صلح آمیزش تاکید کرد.
به گزارش ایسنا، کاظم غریب آبادی نماینده کشورمان نزد سازمان‌های بین‌المللی در وین در صفحه توییترش درباره نشست سالانه مجمع عمومی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی که امروز در وین آغاز شده است، نوشت: رئیس سازمان انرژی اتمی ایران امروز در نشست سالانه مجمع عمومی آژانس گفت: «زمان آن رسیده است که آمریکا سیاست های اشتباه را اصلاح کرده و در ابتدا همه تحریم ها را به شیوه ای عملی، موثر و قابل راستی آزمایی لغو کند.
غریب آبادی به نقل از محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی افزود: ایران به دنبال مذاکرات نتیجه محور است که هدف لغو تحریم‌های غیر عادلانه اعمال شده علیه ملت ایران را دنبال کند.
نماینده کشورمان در وین همچین مطرح کرد: ایران مهد تمدن و کشوری دوستدار صلح است که در طی تاریخ به دانش و فناوری جهانی کمک کرده است. ما مصمم هستیم که برنامه هسته ای و فعالیت های هسته ای صلح آمیزمان را دنبال کنیم و «هیچ چیز نمی تواند فعالیت های هسته ای صلح آمیز ایران را متوقف کند».


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام