سرمقاله

لزوم احیای مدارا در عصر ارزشمندی خشونت

ژوبین صفاری

فرماندار چهارباغ گفت: تاکنون ۴۵ طرح کلی و نقطه‌ای برای مقابل با جرایم خرد و کلان در این شهرستان اجرا شده که باعث افزایش رضایتمندی مردم شده است.
قدرت‌الله شمیرانی صبح چهارشنبه در دیدار با فرمانده انتظامی استان البرز که با حضور امام جمعه، فرمانده انتظامی، بخشداران، شهردار و اعضای شورای تامین شهرستان چهارباغ به مناسبت هفته ناجا صورت گرفت، اظهار کرد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران یکی از ستون‌های استوار امنیت پایدار و مظهر اقتدار و نظم و امنیت است.
وی این مهم را ثمره ایثار، فداکاری و خدمت گزاری خالصانه همراه با هوشمندی، اقتدار، کارآمدی و توانمندی فرماندهی و نیروهای فداکار و شجاع و فرزندان ملت و کشور عزیزمان در نیروی انتظامی دانست.
فرماندار چهارباغ تصریح کرد: حضور فرماندهی انتظامی به عنوان یک رکن اصلی در چهارباغ به ایجاد امنیت و آرامش در شهرستان کمک کرده است. وی تصریح کرد: با جذب اعتبارات دولتی و کمک خیرین امنیت ساختمان فرماندهی انتظامی شهرستان بازسازی و ظرف ده روز آینده به بهره برداری می‌رسد و ساختمان محل استقرار پلیس‌های تخصصی هم در حال آماده سازی است که در این زمینه انسجام و همدلی در بین مسئولین و مردم باعث یک کار جهادی شده است.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام