سرمقاله

لزوم احیای مدارا در عصر ارزشمندی خشونت

ژوبین صفاری

اولین وبینار از سلسله وبینارهای تحول دیجیتال در صنعت بیمه به میزبانی بیمه ملت به صورت لایو اینستاگرامی برگزار شد.
در وبینار اول، مباحث کلی در خصوص تحول دیجیتال مورد بحث و بررسی قرار گرفت. این نشست با حضور نقش‌آفرینان حوزه تحول دیجیتال در داخل و بیرون صنعت بیمه و با حضور حمید کردبچه رئیس پژوهشکده بیمه، شهاب جوانمردی مدیرعامل هلدینگ فناپ، محمود کریمی مدیرعامل مرکز نوآفرینی پلنت، اسماعیل دلفراز مدیرعامل بیمه ملت و بهروز اسدنژاد رئیس هیات‌مدیره بیمه ملت) برگزار شد.
این نشست در قالب پنل برگزار و از طریق لایو اینستاگرام شرکت بیمه ملت، پژوهشکده بیمه و مرکز نوآفرینی پلنت در دسترس عموم قرار گرفت.
در این نشست شهاب جوانمردی به عنوان یکی از فعالان حوزه تحول دیجیتال به اهمیت و لزوم حرکت صنعت بیمه در مسیر تحول دیجیتال پرداخت.
حمید کردبچه نیز به آخرین اتفاقات تحول دیجیتال در صنعت بیمه دنیا را مد نظر قرار داد و نحوه تعامل بازیگران درونی و بیرونی صنعت بیمه با بیمه مرکزی را به عنوان نهاد ناظر در این خصوص ارائه داد.
لزوم تعریف درست مسئله تحول دیجیتال از جمله مواردی بود که دکتر محمود کریمی به آن پرداخت و تعریف درست مساله را تعیین کننده نقطه شروع تحول دیجیتال دانست.
 اسماعیل دلفراز نیز به لزوم تحول دیجیتال در شرکت‌های بیمه از منظر شرکت‌های بیمه پرداخت و اشاره کرد که در صورت عدم حرکت شرکت‌های بیمه با تحولات فناورانه و تحول دیجیتال آینده نهایی این شرکت‌ها جاماندن از رقابت و در مواردی قرارگرفتن در رتبه پایین بازار خواهد بود.
 بهروز اسدنژاد نیز به عنوان رئیس پنل به طرح سوالات مختلف و جمع‌بندی موضوعات در این خصوص پرداخت.
در ادامه این روند به صورت هفتگی یک نشست در قالب میزگرد تخصصی یا ارائه های تخصصی برگزار می شود.
سلسله وبینارهای تحول دیجیتال که به میزبانی بیمه ملت برگزار می‌شود بر آن است تا در 8 هفته متوالی به موضوعات مربوط به تحول دیجیتال بپردازد. در این مجموعه نشست‌ها تلاش شده تا ذی‌نفعان کلیدی این حوزه به مباحث مرتبط پرداخته و در خصوص موارد چالشی بحث و تبادل نظر کنند.
علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاع از جدول زمان‌بندی ارائه‌ها به صفحه اینستاگرام بیمه ملت به آدرس Mellatinsurance_official مراجعه و برای مشاهده وبینارهای تحول دیجیتال از طریق آدرس‌های زیر اقدام کنند.
-  Mellatinsurance_official
- Bimeh_markazi
- Ircacir
- Plannet_ir
این رویداد با حمایت بیمه مرکزی ج.ا.ا، پژوهشکده بیمه، هلدینگ فناپ، مرکز نوآفرینی پلنت و شرکت سامانه‌نگار حامی بیمه برگزار می‌شود.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام