سرمقاله

لزوم احیای مدارا در عصر ارزشمندی خشونت

ژوبین صفاری

«راس یانگ»، یکی از تحلیلگران بازار می‌گوید اپل احتمالا سال آینده میلادی اپل واچ سری ۸ را در سه سایز مختلف در دسترس کاربران قرار می‌دهد که یک نسخه آن نمایشگر بزرگتری نسبت به مدل‌های کنونی خواهد داشت.
با وجودی که کاربران منتظر اپل واچ سری ۷ هستند،‌ خبرهایی در مورد نسل بعدی ساعت هوشمند کوپرتینویی‌ها برای سال ۲۰۲۲ منتشر می‌شود. راس یانگ با انتشار توییتی می‌گوید کاربران نباید تعجب کنند که اپل واچ سری ۸ در سه سایز مختلف به بازار عرضه شود. البته وی اطلاعات بیشتری در مورد نسل بعدی ساعت‌های هوشمند اپل به اشتراک نگذاشته است،‌ اما به این نکته اشاره کرده که کاربران احتمالا شاهد عرضه نسخه‌‌ای از ساعت هوشمند اپل با نمایشگر بزرگتر خواهند بود.
اپل در سال ۲۰۲۱ تغییرات کوچکی در طراحی اپل واچ سری ۷ ایجاد کرد و ساعت هوشمند جدیدش را در دو نسخه ۴۱ و ۴۵ میلی‌متری رونمایی کرد. مدل‌های قبلی اپل واچ در اندازه‌های ۳۸ میلی‌متر، ۴۰ میلی‌متر، ۴۲ میلی‌متر و ۴۴ میلی‌متر در دسترس کاربران قرار گرفته‌اند. در اپل واچ سری ۷ اما کاربران می‌توانند در کنار باریک شدن حاشیه‌ها، از نمایشگر بزرگتر بهره ببرند.
این اولین باری است که خبری غیررسمی در مورد احتمال عرضه اپل واچ سری ۸ در سه نسخه با ابعاد متفاوت منتشر می‌شود. باید منتظر ماند و دید آیا منابع دیگر نیز گزارش‌هایی در این مورد منتشر خواهند کرد یا خیر.
منبع: دیجیاتو


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام