سرمقاله

مردم مقابل مردم

ژوبین صفاری

کاربران موبایل تا پیش از این در کار کردن با موتور جست‌وجوی گوگل و پس از رسیدن به انتهاب صفحه با دکمه «مشاهده بیشتر» مواجه می‌شدند، اما اکنون گوگل کار را برای کاربران ساده‌تر کرده و دیگر خبری از دکمه مشاهده بیشتر نخواهد بود و با اسکرول کردن، نتایج بیشتری برای آنها نمایش داده خواهد شد.
ویژگی جدید موتور جست‌وجو گوگل مزایای زیادی دارد. اکنون مشاهده نتایج بسیار سریع و آسان‌تر انجام می‌شود و دیگر نیازی نیست به صورت مداوم روی دکمه «مشاهده بیشتر» کلیک کرد.
هم اکنون تغییر جدید جست‌وجو غول موتور جست‌وجو در مرورگر وب موبایل و نسخه iOS یا اندروید اپلیکیشن گوگل قابل مشاهده است. همچنین طبق گزارش TechCrunch گوگل در حال راه‌اندازی این ویژگی جدید است، بنابراین ممکن است برخی جست‌وجوهای شما به شیوه سابق انجام شود. این تغییر بخشی از طراحی مجدد جست‌وجوی غول فناوری برای موبایل‌ها محسوب می‌شود که در سال جاری آغاز شده بود.
با یک بار استفاده از این ویژگی عملکرد آن را متوجه خواهید شد، با این وجود گوگل خاطرنشان می‌کند که این ویژگی تا پیش از اینکه کاربران وب‌سایت مورد نظر خود را پیدا نکرده باشند، چهار صفحه از نتایج جست‌وجو را شامل می‌شود. همچنین با وجود این ویژگی، گوگل به سمت اپلیکیشن‌های مدرن دارای فید اصلی مانند اینستاگرام و تیک‌تاک حرکت می‌کند. به گفته گوگل این ویژگی به ویژه برای کسانی مفید خواهد بود که تمایل دارند از موتور جست‌وجوی آن‌ها سوالات دقیق‌تری بپرسند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام