سرمقاله

علی دایی، فردوسی‌پور و اینک وریا غفوری

آرین احمدی

مرجع تقلید شیعیان گفت: متاسفانه امروز مردم از گرانی در رنج و فشار هستند و این موضوع سبب نگرانی و ناراحتی مراجع و علما شده است.
به گزارش تسنیم، نوری همدانی مرجع تقلید شیعیان ظهر امروز در دیدار علیرضا قاسمی فرزاد استاندار همدان که در دفتر معظم‌له برگزار شد، اظهار داشت: یکی از نعمت‌های بزرگ الهی توفیق خدمت به مردم است که از اهمیت زیادی برخوردار است.
وی با بیان اینکه توجه به مردم به‌عنوان ستون دین ضرورت دارد، افزود: متاسفانه امروز مردم از گرانی در رنج و فشار هستند و این موضوع سبب نگرانی و ناراحتی مراجع و علما شده است.
نوری همدانی تاکید کرد: باید به این مردم فداکار که در ۸ سال دفاع مقدس فداکاری کردند توجه کرد و اسباب آسایش و رفاه نسبی آنها را فراهم کنید. استاد سطوح عالی حوزه علمیه با اشاره به اهمیت خدمت‌رسانی به مردم متذکر شد: شغل مسئولین یک امانتی است که به آنها سپرده شده است و آنها در برابر میلیون‌ها انسان مسئولیت دارند. نوری همدانی ادامه داد: هر شخصی هر مسئولیتی که به‌عهده دارد باید به کار خود نه از جنبه امرار معاش، بلکه از جنبه خدمت به مردم نگاه کند. وی شناخت وظیفه و مسئولیت‌پذیری و نیز شناخت دشمنان اسلام و انقلاب را موضوع مهمی دانست و خاطرنشان کرد: دشمنان انقلاب با تمام امکانات علیه نظام جمهوری اسلامی دست‌به‌کار شدند و هرگز دست از دشمنی و فتنه‌انگیزی علیه انقلاب و ملت رشید ایران برنداشتند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام