سرمقاله

عدم دریافت سیگنال‌ها به معنی نبود آنها نیست!

پیمان مولوی

قائم مقام عملیات شرکت بهره‌برداری مترو تهران، در مورد حادثه روز سه‌شنبه که منجر به فوت یکی از تعمیرکاران مترو شد، توضیحاتی ارائه داد.
به گزارش مهر، مجید رستمی، در یک برنامه تلویزیونی در مورد حادثه روز سه‌شنبه مرگ یکی از کارگران تعمیراتی مترودگفت: در ساعت ۶:۳۷ روز سه‌شنبه در یکی از تجهیزات ریلی ایستگاه ارم سبز در خط چهار مترو مشکلی ایجاد شد که این مشکل مربوط به تعویض خط قطارها می‌شد.
وی با بیان اینکه با توجه به نوع اختلالی که ایجاد شده تیم نگهداری و تعمیرات با هماهنگی مرکز فرمان و کنترل سریعاً به محل اعزام شدند، افزود: اعضای تیم به داخل تونل رفتند تا بتوانند هرچه سریع‌تر خرابی را رفع کنند تا حرکت قطارها در ساعت پیک دچار اختلال نشود. هنگامی که تیم تعمیرات در حال کار بود این همکار که از پیمانکاران شرکت بهره‌برداری مترو نیز بود از گروه تعمیرات و محل امن جدا شده و متاسفانه در مسیر تردد قطار قرار می‌گیرد.
قائم مقام عملیات شرکت بهره‌برداری مترو تهران با بیان اینکه قطار خروجی از ایستگاه با این فرد برخورد می‌کند، اضافه کرد: با توجه به شدت جراحات وارده همکارمان فوت می‌کند و بلافاصله تیم امدادی وارد عمل شده و نسبت به انتقال پیکر وی اقدام می‌کند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام